Як налаштувати карбюратор ваз. Як відрегулювати суміш в карбюраторі ваз 2106.

Двигун часто називають серцем автомобіля, а карбюратор - серцевим клапаном. Від правильного налаштування карбюратора залежить багато чого: витрата палива, розгінна динаміка, і рівень CO та інше.
Інструкція
1
Щоб правильно відрегулювати карбюратор, потрібно мати достатні знання та навички. Для регулювання карбюратора мається два гвинти. Перший регулювальний гвинт відповідає за кількість оборотів, а другий - за якість суміші. З їх допомогою проводиться регулювання обертів двигуна на холостому ходу, а також регулювання вмісту СО у відпрацьованих газах.
2
Вся система холостого ходу автономна. Саме тому регулювання відноситься тільки до неї. Гвинтом якості суміші регулюватиме суміш тільки для неодружених оборотів роботи двигуна.
3
Перед налаштуванням карбюратора потрібно уважно оглянути і при необхідності підстроїти систему запалювання. Двигун повинен бути повністю справний, так як на несправному двигуні не вдасться правильно відрегулювати карбюратор. Якщо дані два пункти відповідають нормам, то можна займатися регулюванням.
4
Якщо регулювання карбюратора виконана правильно, то при знятті живлення з електромагнітного клапана, двигун затихне. При повній закрученні гвинта «якості» суміші двигун повинен стихнути. Якщо цього не сталося, то в діафрагму, швидше за все, є дірка, яка приводити до перевитрати бензину. Замінюючи електромагнітний клапан, жиклер холостого ходу залишаємо старий, тобто той, який йшов з заводу. Після регулювання перевірте, чи чітко повертається дросельна заслонка в початкове положення при відпуску педалі газу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vPry3MNOqmg
Корисна порада
Для літнього сезону потрібно виставляти 700 - 800 об/хв, для зимового - 900 - 1000 об/хв.
Від того, як налаштований карбюратор в автомобілі, залежить витрата палива, рівень СО, а так же динаміка розгону машини. Приємно, коли автомобіль працює тихо, без перебоїв, економічно витрачає паливо і не забруднює навколишнє середовище. Для цього необхідно правильно відрегулювати карбюратор, якщо у вас в двигуні він встановлений. Цю роботу необхідно виконувати з напарником.
Вам знадобиться
  • - гвинт якості суміші;
  • - гвинт кількості суміші;
  • - викрутка;
  • - прилад вимірювання СО;
  • - інструкція експлуатації автомобіля.
Інструкція
1
Перевірте справність свічок запалювання, точність установки запалювання, правильність підключення контактів переривника, а також справність системи подачі палива.
2
Встановіть саму мінімальну частоту оборотів колінчастого валу. Поверніть в різні сторони по черзі гвинт якості суміші, але при цьому не змінюйте положення дросельної заслінки. Так вам вдасться створити максимальну частоту його обертання.
3
Прогрейте двигун, щоб температура підвищилася, і повністю відкрийте повітряну заслінку карбюратора. Встановіть регулювальний гвинт якості суміші до відмови, а потім відкрутіть на два оберти, а регулювальний гвинт кількості суміші вкрутите на два обороту по осі від початку повороту важеля.
4
Знайдіть правильне місце положення регулювальних гвинтів, яке забезпечується необхідною кількістю і якістю суміші. Це положення і дасть двигуну економічну, плавну роботу.
5
Перевірте правильність регулювання карбюратора. Різко відкрийте і закрийте дросельну заслінку. Якщо двигун після цього продовжує роботу тихо і рівномірно, то регулювання зроблена правильно.
Зверніть увагу
Регулювання системи холостого ходу і частота обертання вала двигуна повинна повністю відповідати вимогам інструкції з експлуатації. При недотриманні зазначених в ній норм можна порушити роботу двигуна і витратити велику суму на його ремонт.
Корисна порада
Якщо немає достатнього практичного досвіду такого роду робіт, рекомендується цю процедуру виконувати разом з фахівцем, особливо, якщо карбюратор ОЗОН. Це необхідно, щоб правильно налаштувати вміст СО у відпрацьованих газах, що не перевищивши норму. Якщо виникнуть проблеми в налаштуванні, необхідно трохи повернути гвинт регулювання якості суміші. Потім цим гвинтом встановити необхідну частоту обертання, саме так, як ви налаштовували раніше.