Як перевірити лямбда зонд. перевірка лябда зонда відео.

На несправність датчика кисню або лямбда зонда вказують наступні симптоми при експлуатації автомобіля - часті ривки, нерівна робота двигуна або смикання, збільшена витрата палива, перевищення норм токсичності , а також передчасний вихід з ладу каталізатора.
Вам знадобиться
  • Цифровий вольтметр, пристрій для збагачення горючої суміші (балончик з газом ПРОПОНУЄ), роз'єм-перехідник для підключення датчика кисню, спеціальну інструкцію заводу-виготовлювача автомобіля.
Інструкція
1
Перевірте головні параметри двигуна згідно інструкції виробника. Перевірте цілісність електричних ланцюгів, випередження запалювання, напруга в бортовій мережі, відсутність зовнішніх механічних ушкоджень і роботу системи упорскування.
2
Збільште вміст бензину в суміші. Для цього від'єднайте датчик кисню від колодки і підключіть його до вольтметра. Збільште обороти двигуна до 2500. Збільште штучно частку бензину в горючій суміші, скориставшись пристроєм для збагачення горючої суміші. Доможіться зниження оборотів двигуна на 200 об/хв. Якщо автомобіль з електронним уприскуванням, можна витягнути, а потім вставити, вакуумну трубку з регулятора тиску палива в магістралі. Якщо вольтметр практично відразу покаже напруга 0.9 В, то значить датчик кисню працює правильно. Якщо вольтметр реагує повільно, а також якщо рівень сигналу показує 0.8 В, значить датчик підлягає заміні.
3
Зробіть тест на бідну суміш. Для цього треба зімітуйте підсос повітря. Наприклад, через вакуумну трубку. Датчик правильно налаштований, якщо показання вольтметра менш ніж за 1 сек. впадуть нижче 0.2 В. Підлягає заміні, якщо швидкість зміни сигналу досить низька або ж його рівень залишається вище 0.2 В.
4
Зробіть тест динамічних режимів. Для цього потрібно під'єднати кисневий датчик до гнізда системи упорскування. Паралельно роз'єму підключіть вольтметр. Відновіть звичайну роботу системи упорскування. Обороти двигуна встановіть в межах 1500. Показання вольтметра повинні знаходитися в межах 0.5 В. В іншому випадку датчик кисню замініть.
Зверніть увагу
Правильна робота датчика кисню (лямбда-зонда) можлива тільки при робочої температурі 350 градусів.
Корисна порада
Якщо який-небудь з тестів показав на несправність або виникають проблеми з лямбда-зондом, слід негайно його перевірити, інакше вийде з ладу каталізатор.
Збільшений витрата палива, ривки при різкому наборі швидкості, підвищений рівень токсичності - всі ці проблеми можуть бути викликані несправністю невеликого пристрою, званого лямбда-зондом або кисневим датчиком.

Кисневий датчик

Його функція - регулювання співвідношення повітря, палива в камерах згоряння. Якщо суміш буде занадто бідною або навпаки, занадто збагаченої, датчик подасть сигнал блоку управління і той виправить становище. Виробник може комплектувати свої автомобілі декількома типами лямбда-зондів. Пристрій може бути одно-, дво-, трьох і навіть чотирьох провідних. У будь-якому випадку один з проводів - сигнальний (частіше він чорного кольору), інші - для підігрівача (зазвичай вони білого кольору). На авто, де був встановлений кисневий датчик без підігрівача, можна ставити будь лямбда-зонд з підігрівачем (підключення «зайвих» проводів потрібно здійснювати через реле), але от навпаки робити нельзя.Виход кисневого датчика з ладу може бути обумовлений кількома причинами, серед яких найчастіше - використання неякісного або неочищеного бензину, що може бути викликано неправильною роботою регулятора тиску палива, забрудненням бензинового фільтра. Серед інших причин: - потрапляння на корпус датчика охолоджувальної (або гальмівний) рідини; - Очистка корпуса лямбда-зонда засобами, які не призначені для цього.

Перевірка датчика тестером

Спочатку проведіть візуальний огляд датчика. Якщо на ньому множинні відкладення у вигляді сажі, свинцю або мається світло-сірий наліт, то його найкраще замінити. Якщо лямбда-зонд відносно чистий, то можна проводити подальші випробування (знадобиться помічник). Пустіть двигун, прогрійте його до температури 70-80С. Знайдіть на датчику сигнальний провід і попросіть помічника підняти число оборотів коленвала до 2500-3000. Утримуйте такий режим роботи протягом 3-х хвилин, щоб розігріти датчик. Тепер виміряйте напругу на сигнальному проводі (мінусовий щуп тестера приєднаєте до маси авто), - воно має перебувати в межах від 0,2 до 1В і бути не постійним, а включатися-вимикатися з приблизною частотою 8-10 раз за секунду. При різкому натисканні на педаль акселератора справний датчик покаже напругу в 1В, при різкому відпусканні педалі, воно впаде майже до нуля. Якщо напруга на сигнальному проводі не змінюється і дорівнює приблизно 0,4-0,5В, то датчик необхідно міняти. При повній відсутності напруги необхідно переконатися в справності проводки; «Продзвоните» тестером провода, підходящі до вимикача запалювання або до реле. Також проконтролюйте підключення маси до нагрівача лямбда-зонда.