Як видалити звукові драйвера.

Для того щоб забезпечити можливість роботи з усіма пристроями, сучасні операційні системи реалізують концепцію драйверів. Драйвера є модулями, що мають уніфікований програмний інтерфейс, але реалізують власну логіку роботи з певним пристроєм. Як правило, виробник постачає драйвера для своїх виробів. Також, дистрибутиви операційних систем містять велику кількість драйверів для типових пристроїв. Такі драйвера автоматично встановлюються при установці системи. Однак, пристрої з подібними драйверами можуть працювати некоректно. В цьому випадку потрібно видалити або замінити драйвер. Наприклад, часто потрібно видалити звукові драйвера, встановлені за замовчуванням, щоб згодом встановити драйвер від виробника звукової карти.
Вам знадобиться
  • Права адміністратора в Windows.
Інструкція
1
Відкрийте діалог властивостей системи. Клацніть правою кнопкою миші по іконці "Мій комп'ютер". Вона розташована на робочому столі. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
2
Відкрийте диспетчер пристроїв. В діалозі "Властивості системи" переключіться на вкладку "Обладнання". Натисніть кнопку "Диспетчер пристроїв".
3
Знайдіть драйвер, який підлягає видаленню. В диспетчері пристроїв у списку категорій пристроїв локального комп'ютера знайдіть категорію "Звукові, відео та ігрові пристрої". Розгорніть дану категорію, клацнувши мишею на значок "+", розташований поруч з її назвою. Перегляньте список даної категорії. Виберіть елемент, який необхідно видалити.
4
Проведіть видалення драйвера. Клацніть правою кнопкою миші на вибраному пункті. В контекстному меню виберіть пункт "Видалити".
Зверніть увагу
Помилкове видалення важливих драйверів може привести до нестабільної роботи системи.
Корисна порада
Замість видалення драйвера часто досить відключити некоректно працюючий пристрій в диспетчері завдань.