Як сплести джгут з бісеру.

Звичні плоскі прикраси з бісеру набувають обсяг, якщо докласти трохи зусиль. Фенечки з цього матеріалу можна зробити і у формі джгута полого зсередини. Завдяки такому способу плетіння бісерні аксесуари можна поєднувати з стрічками і хустками, всунути в них.
Вам знадобиться
  • Бісер, волосінь
Інструкція
1
Наберіть на волосінь необхідну кількість бісеру . Згорніть нитку в кільце, щоб зрозуміти, чи влаштовує вас такий діаметр джгута.
2
Просмикніть лісочку в найпершу бісеринку, з якою починалося плетіння, і в наступну за нею. Нанизуйте на нитку одну намистину, і проведіть кінець волосіні в четверту намистину від початку плетіння. При цьому бісеринка другого ряду виявляється над третьою бісеринкою з кінця.
3
Нанизуйте наступну намистину і знову просмикніть волосінь в перший ряд, пропустивши одну намистину в основі.
4
Продовжуйте плести за такою схемою, поки довжина джгута не опиниться достатньою. При цьому в кожному наступному ряду нові бісеринки повинні розташовуватися в «отворі» між двома сусідніми бісеринками з попереднього ряду. Щоб плетіння йшло вгору, строго стежте за кількістю намистин і досить сильно натягайте лісочку, переміщаючи бісеринки вгору над попереднім поруч.
Зверніть увагу
Якщо ви звертаєтеся до такої техніки вперше, для цього виду плетіння краще використовувати саме волосінь або неломкіе дріт. Гумка і нитка в якості основи не підійдуть, оскільки не будуть достатньо добре тримати форму.
Корисна порада
Щоб поверхня плетіння була однорідною, без зазорів, використовуйте бісеринки одного розміру. При цьому колір їх можна міняти, «вимальовуючи» на виробі будь узори.В готовий джгут можна втягати стрічки і використовувати його як браслет, або доповнити просмикнутим всередину хусткою і зав'язувати як намисто.