Як зав'язати простий краватку.

Здавалося б, що мільйони статей написані на тему зав'язування краваток , але, тим не менше, цього ранкового ритуалу, для деяких давно став звичним, досі бояться багато чоловіків. Навчитися добре, правильно і швидко зав'язувати краватку необхідно і чоловікам, працюючим в офісах, так як в сучасному суспільстві існує строгий дрес-код для багатьох професій. Добре б вдосконалити вміння зав'язувати краватки і жінкам, які допомагають зібратися на роботу своїм коханим чоловікам.
Інструкція
1
Класичний (простий) вузол - цей варіант завжди вважався самим універсальним. Він привабливий, так як подовжена форма вузла злегка подовжує шию чоловіка, а получающаяся трохи діагональної лінія вузла створює дуже цікавий ефект асиметрії між двома краями краватки. Універсальність даного вузла полягає в тому, що незалежно від форми, щільності і товщини краватки, результат завжди вдалий. Порядок зав'язування такий: На вузький кінець краватки зверху накласти широкий, повернений вліво. Необхідно також врахувати, що класичний вузол потрібно зав'язувати на лицьовій стороні.
2
Широкий кінець необхідно просунути вправо. Для отримання петлі вузький кінець краватки, спрямований вліво, обмотати широким.
3
Широкий кінець краватки втягати знизу вгору через шийну петлю. Крізь освічену петлю простягнути його вниз, затягнути вузол і надати йому необхідну форму.
Корисна порада
Для того щоб зав'язати цей вузол, вам не знадобиться багато часу і вправності. Через це класичний вузол завжди користується популярністю у чоловічого населення. Необхідно ще врахувати деякі нюанси. Зав'язаний вузол краватки повинен добре поєднуватися з коміром сорочки. Простий вузол добре буде виглядати з будь-яким комірцем. Краватка не затягують сильно, інакше він буде виглядати не особливо елегантно.