Як торгувати краще.

Кожен працюючий в торгівлі або має бізнес в торговельній сфері відмінно знає, що найголовніше - це клієнт і його бажання. Природно, існують певні рамки пристойності, далі яких не варто заходити, інакше клієнт просто сяде вам на шию, але здавна в торгівлі існує одне-єдине правило - «Бажання клієнта понад усе».
Інструкція
1
В першу чергу ретельно вивчіть свого клієнта. Ваш товар має максимальну цінність для певної цільової групи, яка з найбільшою ймовірністю відчуває в ньому потребу і купить його, якщо ви його запропонуєте. Виявіть цю цільову групу.
2
Визначте потреби цієї цільової групи. З'ясуйте, що саме є найбільшою цінністю для неї - чи є це статус товару, його вартість чи його популярність? Ви повинні визначитися з тим, яким саме хочуть бачити ваш товар, щоб максимально ефективно продавати його.
3
Використовуйте знижки та акції в поєднанні з рекламною кампанією для того, щоб максимально розкрутити свій товар. Ви повинні залучити й утримати клієнта, а для цього вам потрібно зіграти на його потребах, виявлених в попередньому кроці. Утримуйте лояльність клієнтів за допомогою карт накопичувальних знижок і клубних карт, якщо ваш бізнес це дозволяє.
4
Постійно проводьте моніторинг ефективності продажів і тренінги, спрямовані на поліпшення якості продажів. Менеджери з продажу повинні ідеально володіти правилами комунікації і ефективних продажів для того, щоб клієнту подобалось купувати саме ваш товар і саме у вас.
Корисна порада
Відстежуйте зворотний зв'язок від клієнта про якість товару і послуг - цим ви будете викликати більше довіри у клієнтів і отримаєте безцінну інформацію про те, що саме не влаштовує ваших клієнтів.