Як встановити розкладку.

У більшості випадків операційні системи Windows, які встановлюються на персональні комп'ютери в нашій країні, за замовчуванням оснащені двома розкладками клавіатури: російської та англійської (американської). Але часто в процесі роботи з іншими мовами виникає необхідність в додаткових символах, яких немає в англійській. Приміром, німецькі умляути або французькі апострофи здатні створити великі труднощі для користувача при читанні і листі, не кажучи вже про такі екзотичні мовах як японський, китайський або іврит. У цих випадках просто необхідна додаткова розкладка клавіатури.
Інструкція
1
Встановити нову мовну розкладку зовсім не складно. В ОС Windows нові розкладки можуть встановлюватися двома способами. Перший через загальне меню «Пуск», другий - за допомогою мовної панелі в меню швидкого запуску, розташованому в нижній частині робочого столу.
2
Для того щоб встановити розкладку через меню «Пуск», проходимо наступним маршрутом: Пуск - Панель управління - «Мова і регіональні стандарти». На сторінці «Мовні стандарти» вибираємо вкладку «Додати додаткові мови» або «Детальніше» залежно від конкретної версії Windows, після чого з'являється віконце під назвою «Мови та служби текстового вводу», в якому відображаються вже встановлені розкладки. За умовчанням це англійська і російська.
3
Для установки нової розкладки вибираємо пункт «Додати». В результаті з'являється невелике вікно з двома рядками, що дозволяють вибрати мову і розкладку клавіатури. З випали списків вибираємо необхідну, після чого натискаємо кнопку «Зберегти».
4
Той же самий результат можна отримати і більш коротким шляхом через панель швидкого запуску. Для цього наводимо курсор на маленьку іконку мовної панелі в правому нижньому куті панелі швидкого запуску і натискаємо праву кнопку миші. У меню вибираємо пункт "Параметри" і потрапляємо на ту ж саму вкладку встановлених на комп'ютері розкладок. Далі вибираємо необхідні настройки способом, описаному в попередньому пункті.