Як виростити шток троянду.

Мальву вирощують давно і люблять повсюдно за яскраві великі квіти. Особливою популярністю користується шток-троянда або мальва рожева. Це багаторічна культура, але культивують її як двулетник. На першому році шток-троянда формує розетку листя, а на другому цвіте. На третій рік більшість сортів шток-троянди гине або втрачає свою декоративність.
Інструкція
1
Насіння у шток-троянди досить великі - в одному грамі міститься близько десяти насіння. Схожість вони зберігають три-чотири роки. Кращу схожість мають насіння дворічного терміну.
2
Вибираючи місце для посадки мальви потрібно пам'ятати, що вона віддає перевагу відкритим сонячним місцям. Грунт потрібна повітрепроникна, поживна. Любить шток-троянда азотні добрива. Мальва посухостійка, але на занадто сухих, щільних, сирих або бідних грунтах може загинути.
3
Насіння висівають в грядки відкритого грунту. Сходи починають з'являтися через тиждень, два. Потім сіянці проріджують, можна акуратно їх пересадити з грудкою землі.
4
Відстань між рослинами слід залишати тридцять-сорок сантиметрів. Мальву можна виростити і розсадним способом. Насіння на розсаду висаджують в січні-березні. При появі перших листочків рослини пікірують в стаканчики.
5
У травні рослини висаджують у відкритий грунт. При такому способі посадки мальва зацвіте в цей же рік в серпні та буде цвісти до жовтня. Також можна посіяти насіння шток-троянди під зиму. Тоді сходи з'являться в квітні. У будь-якому випадку ваші труди окупляться сторицею - цвіте шток-троянда довго і дуже красиво.