Як привчити щеняти до нашийника.

Маленький щеня схожий на дитину. Він такий же безпорадний і потребує нашої опіки. Йому необхідно допомогти пристосуватися до норм життя. Однією з таких задач є привчання цуценя до нашийника. Даний процес займе близько місяця.
Інструкція
1
Нашийник для цуценя звичайно потрібно в двомісячному віці. Матеріал нашийника повинен бути м'яким. Добре в якості матеріалу підійде натуральна ніжна шкіра. Натуральна шкіра зносостійкість, не підвладна проникненню сонячних променів, внаслідок чого не вигорає і не линяє. Не можна сліпо слідувати моді і надягати на цуценя нашийник зі стразами або іншими аксесуарами. Вони можуть подряпати шкіру собаки і доставляти йому дискомфорт при русі. Простежте, щоб нашийник не здавлював ще тендітні кістки шиї цуценя . Під час бігу собаки нашийник не повинен перешкоджати процесу дихання. Нашийник повинен сидіти вільно і за вагою бути невідчутним.
2
Як тільки ви купили нашийник, ви повинні його показати цуценяті, щоб той його оцінив. Щеня повинен звикнути до запаху поки ще чужого предмета. Уперше варто приміряти нашийник на собаку перед вживанням їжі. В цей момент усі думки і рефлекси цуценя спрямовані на їжу, тому він не буде сильно реагувати на вас.
3
Як тільки цуценя поїв, його слід вигуляти, не знімаючи нашийник. Нехай на вулиці він вдосталь порезвится, обнюхає інших собак, після чого візьміть його на руки і віднесіть додому.
4
Будинки, по поверненню з прогулянки, граючи зніміть з нього нашийник і одягніть його в той момент, коли прийде час годування. Таким чином, щодня повторюючи цю процедуру, щеня свикнется зі своїм новим аксесуаром. Він знатиме, що коли наступає годівля, йому надінуть нашийник і після цього він буде гуляти. Через місяць таких вправ щеня вже рефлекторно буде підставляти голову під нашийник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yUkvhvOCpIo