Як встановити біксенон самому.

Біксенонові лампи мають хорошу світловіддачу. Світло, яке випромінює така лампа в 2-2,5 рази яскравіше, ніж у стандартної лампи розжарювання. Також біксенонові лампи більш економічніше. На їх роботу йде набагато менше енергії. Потрібно відзначити, після установки биксенона, споживання палива зменшується, хоч і не сильно.
Інструкція
1
В комплекті будь-якої марки биксенона маються компоненти, які живляться напругою 12V. Зустрічається біксенон, якому для роботи необхідно 24V. У такому випадку потрібно зробити зниження напруги до 12V на реле і соленоїд бі-ксенона.Обратіте увагу, що при включенні головного світла на лампу буде подаватися напруга 23кв.
2
Необхідно заздалегідь визначити місце, в яке буде встановлюватися блок розпалювання. Блок розпалювання потрібно встановлювати в моторний відсік. Дроти, що йдуть від блоку розпалу, повинні без проблем дотягуватися до ламп, при цьому потрібно забезпечити їх максимальний захист від попадання на них вологи, а також конденсату. У будь-якому комплекті обов'язково мається монтажний набір. Він необхідний для закріплення блоку розпалу на прямій поверхні. Поруч з акумулятором потрібно закріпити реле живлення блоку розпалу.
3
Проводи, які йдуть від блоку і реле, потрібно закріпити пластиковими хомутами до штатної проводке.Снімаем захисну кришку фари, а також від'єднуємо роз'єм лампи. Після цього звільняємо фіксуючу пружину і видаляємо стару лампу з посадкового места.В посадкове місце потрібно встановити ксенонову лампу і закріпити її за допомогою фіксуючої пружини.
4
В комплекті пропонується кільце ущільнювача. Для його установки потрібно буде просвердлити в захисній кришці фари отвір потрібного діаметру. Через даний отвір потім можна буде вивести роз'єми, а також проводи ламп. Ставимо назад захисну кришку на фару.
5
Встановлювати бі-ксенон потрібно відповідно до рекомендацій, які містяться в схемі по монтажу. Підключати проводи можна тільки після того, як проведена повна установка і монтаж биксенона. У ланцюзі живлення блоку розпалу найчастіше використовуються запобіжники більш 20А.После того, як монтаж і підключення завершені, потрібно запустити двигун, включити головне світло і перевірити працездатність бі-ксенону.