Як зробити звук на комп'ютері. Як зробити звук якщо Утерина диск.

Давно минули ті часи, коли комп'ютер вважався розкішшю, і використовувався в основному тільки для роботи. З появою дешевих комплектуючих купити ПК під силу майже кожному. Скільки користувачів, стільки й запитів - комусь потрібна робоча станція, а комусь центр розваг. Однак в незалежності від того, як саме використовується комп'ютер, наявність звуку майже завжди є обов'язковим параметром. Розберемо приклади розв'язання даної проблеми.
Вам знадобиться
  • - інструкція по використанню звукової карти
  • - будь-який пристрій виводу звуку. Наприклад, колонки або навушники (для перевірки звуку).
  • - мікрофон (опціонально). Також для перевірки роботи аудіокарти.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно вирішити, яку роль для вас гратиме якість музики, вироблене вашим ПК. Істинним меломанам і любителям перегляду фільмів з багатоканальним звуком, безсумнівно, буде потрібно зовнішня звукова карта, яка може коштує чималих грошей залежно від моделі.
2
Іншим же користувачам і більшості геймерів цілком вистачить і вбудованої в материнську плату звукової карти.
3
Щоб визначити, чи є у вас вбудований звук, уважно огляньте задню стінку свого системного блоку. Приклад звукових виходів показані на малюнку.
4
Для того, щоб ваша вбудована звукова картка працювала коректно, встановіть драйвера для звуку , що йдуть в комплекті з драйверами материнської плати. У більшості випадків при установці драйверів на «материнку» установка звуку відбувається автоматично. Якщо ж цього не відбулося, виберіть відповідний пункт в меню диска з драйверами материнської плати.
5
Якщо з яких-небудь причин диск з драйверами був загублений, то ви завжди можете знайти свіжі версії драйверів на офіційних сайтах фірм-виробників материнських плат. Драйвера для звуку можна знайти саме по найменуванню материнської плати.
6
Якщо ж у вас звукова карта була куплена окремо, простежте, щоб слот для її установки був чистим, без бруду. Це може погіршити контакт з виходами картки. Також стежте, щоб контакти самої звукової плати були чистими і нежирними.
7
Встановіть драйвера з диска, що йде в комплекті із звуковою картою.
8
Після установки драйверів необхідно провести додаткову настройку звуку .Для операційної системи Windows XP для цього пройдіть за наступною адресою: «Пуск» - «Панель управління» - «Звуки і аудіопристрої». У вікні, виберіть вкладку «Аудіо».
9
У цій вкладці зверніть увагу на кнопки «Гучність». Вони дозволяють налаштувати гучність не тільки для колонок, але також і рівень звуку для запису з мікрофону.
10
В цьому ж вікні, на вкладці «Обладнання» ви можете знайти в списку встановленого обладнання також і звукові пристрої.
11
Крім вищеописаного вікна налаштувань «Звуки і аудіопристрої» в панелі керування ви зможете знайти ярлик панелі настройки звуку безпосередньо під Вашу звукову карту.В випадку з драйверами Realtek, цей ярлик має вигляд динаміка і має назва «Realtek HD. Контрольна панель аудіо ».
12
В панелі управління звуком ви можете не тільки налаштувати рівні гучності, але також застосувати до звучання різні ефекти, а також включити функцію придушення шуму для мікрофона (сам вид панелі і надані можливості залежать від марки звукової карти).
13
Якщо ж аудіокарта зовнішня, то після установки швидше за все ви зможете також спостерігати ярлик в загальному списку встановлених програм. (Наприклад, «Пуск» - «Всі програми» - «Назва марки звукової карти»).
14
Звичайно ж, перевірити роботу звукової карти неможливо без колонок або навушників. Підключіть їх у відповідні роз'єми звукової карти. Дотримуйтесь кольорове маркування - штекер колонок/навушників (зазвичай зелений) повинен бути встановлений в зелений роз'єм звукової карти. Мікрофон - в рожевий. Решта роз'єми служать для підключення багатоканальних систем.
15
Для точного визначення призначення тих чи інших квітів виходів звукової карти скористайтеся інструкцією до звукової карти (окремий документ в разі зовнішньої звукової карти і розділ в інструкції до материнської плати).
16
Також призначення виходів звукової картки в більшості випадків можна дізнатися в диспетчері управління звуком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C5J4PvmaWzo