Як годувати сидячи. Як годувати новонародженого дитини сидячи відео.

Голодний плач дитини може застати маму де завгодно. І не завжди в цей момент знайдеться містечко, щоб, зручно влаштувавшись, лягти і погодувати груддю дитину. Однак якщо ви вмієте годувати дитину сидячи, проблема вирішена.
Інструкція
1
Улаштуйтеся зручніше на стільці або в кріслі, коліна злегка розведіть. Покладіть на коліна подушку або щось схоже на неї (наприклад, згорнуту ковдру або сумку). Зверху помістіть дитини, підтримуючи рукою голівку. Тепер злегка нахиліться і дайте дитині груди.
2
Якщо дитина вже вміє сидіти, то завдання спрощується. Ви просто садите дитину на одне коліно і пропонуєте йому груди.
3
Найпростіший спосіб погодувати дитину сидячи - це погодувати його в слінгу. Слінгом називається спеціальний пристрій для перенесення дітей. Для годування вам підійде слінг на кільцях, слінг-шарф або май-слінг.Сядьте зручно, спину вільно відкиньте на спинку стільця - хай відпочиває. Помістіть дитини в слінг в положенні обличчям до себе. Закрийтеся, якщо це необхідно, від сторонніх людей вільної тканиною слінгу і погодуйте дитини.
Корисна порада
Існує спеціальний одяг для годуючих мам, яка дозволяє непомітно для оточуючих годувати дитину грудьми. Особливість цього одягу в спеціальних прорізах в області грудей, які відчиняються лише в потрібний момент.