Як відновити систему жорсткого диска. Як встановити нульову дороку на внешник.

Іноді буває, що при створенні файлової системи жорсткий диск спочатку дуже довго "думає", і в підсумку цих роздумів видає повідомлення про те, що сталася помилка при створенні файлової системи і в кінцевому результаті файлова система не може бути записана. Або під час форматування жорсткого диска , видається повідомлення про пошкодження нульової доріжки.
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер повністю від харчування (витягнете шнур живлення з розетки).
2
Вимкніть повністю справний жорсткий диск, тобто витягніть з нього шлейф.
3
Підключіть несправний диск.
4
Після цього завантажити з дискети завантаження.
5
Тепер пропишіть в командному рядку Debug.
6
У занедбаній програмі потрібно писати таке: «-F 200 L200 0» натисніть Enter, напишіть «a100» ще раз натисніть Enter. Після всіх цих команд має з'явитися адресу.
7
Далі введіть: Mov ax, 301Mov bx, 200Mov cx, 1Mov dx, 0080Int 13Int 3
8
Тепер ще раз натисніть Enter і після цього введіть «-G = 100» «- q»
Зверніть увагу
Тепер після всіх цих заходів можна спробувати заново створити файлову систему на жорсткому диску. Якщо все зроблено правильно, то у вас все повинно вийти. Правда обсяг жорсткого диска трохи зменшиться, але це невелика плата за повністю робочий жорсткий диск, який вже вважався неробочим. І, найголовніше, не забудьте перед усіма цими заходами відключити справний жорсткий диск.
Корисна порада
Більшість користувачів, особливо початківців, бачачи це страшне попередження, скажуть, що все скінчено і будь-які дії з жорстким диском вже не допоможуть. Але навіть у такій, здавалося б, безвихідної ситуації ще щось можна спробувати сделать.Первим справою потрібно розібратися в теорії. Отже, що ж таке нульова доріжка? Нульова доріжка - це доріжка на жорсткому диску, куди записується файлова система. Причому все одно, яка файлова система FAT, FAT32, NTFS або якась інша. Інша назва у нульової доріжки - головна запис.