Як малювати на коротких нігтях. манікюр на короткі нігті.

Дівчата з давніх часів приділяли особливу увагу своїй красі. Індустрія краси раз у раз пропонує різні засоби по догляду за волоссям, тілом та фігурою, і нігті - не виняток. Останнім часом все більше можливостей і послуг розвинулося в галузі дизайну нігтів. З'явилися різні види нарощування, прикрас і укріплень нігтів.
Інструкція
1
Короткі нігті на відміну від довгих виглядають жіночно і ніжно, а так само відрізняються своєю практічностью.Есть кілька правил, яких повинна дотримуватися володарка коротких нігтів.
2
На коротких нігтях добре виглядає не тільки французький манікюр (можливі різні варіації), а й лак темних, насичених тонів. Так само привабливо на коротких нігтях виглядає малюнок, але при його виборі варто враховувати деякі тонкощі. Ідеально для такої довжини нігтя підійде малюнок з тонких ліній, що виключає великі деталі. Не варто перевантажувати ніготь деталями, краще зобразити невеликий квітка, зміщений до краю від центру. Як же його намалювати?
3
Для початку видаліть старий шар лаку, надайте форму нігтям.
4
Уважно прослідкуйте за тим, щоб довжина всіх нагідок була однаковою.
5
Після нанесіть фоновий колір лаку і дайте йому повністю висохнути. Колір може бути будь-який, хорошим поєднанням будуть контрастні кольори, наприклад, темно-синій лак для фону і білий для квітки, але можна підібрати кольори одного відтінку, але різних за інтенсивністю, наприклад, темно-синій фон і світло блакитний квітка.
6
Після того як основний фон висох (можна нанести 1-2 шари фонового лаку), приступаємо до малюнка. Для цього нам знадобитися спеціальна тонка кисть для дизайну. Місце розташування малюнка треба вибрати заздалегідь. Малюнок може розташовуватися зверху нігтя, трохи зміщеним в сторону або біля основи нігтя, так само зі зміщенням. Малюнок може бути присутнім як на кожному нігті, так і на певному пальці кожної руки.
7
Малюнок квітки починається з пелюстки. Для цього необхідно намалювати вигнуту лінію у вигляді півмісяця і з'єднати її з такою ж лінією, проте цього разу півмісяць буде повернутий в інший бік. При з'єднанні цих деталей утворюється пелюстка, серединку якого необхідно зафарбувати. Цю операцію необхідно повторити 4-5 разів, в залежності від бажаної кількості пелюсток.
8
Після того як всі пелюстки будуть намальовані, оформляємо серединку квітки. Для цього можна взяти інший колір, наприклад жовтий. Цим кольором в середині кожного лепесточка малюємо 2-3 тонкі лінії (прожилки).
9
Потім тоненьку пензлик обмакиваем в лак основного кольору і акуратними рухами відокремлюємо пелюсточки один від одного.
10
Завершальним етапом стає серединка квітки. Точку можна поставити будь-яким приглянувшимся вам кольором.