Як пришити підкладку до плаття.

Часто кажуть, що роботу справжнього майстра видають дрібниці. При кроєння та шиття ошатного сукні однієї з таких важливих дрібниць буде вміння правильно пришити підкладку до платтю. Виявляється, це зовсім навіть нескладно. Трохи навчання - і ви навчитеся це робити навіть у домашніх умовах за наявності звичайної побутової швейної машинки.
Вам знадобиться
  • Швейна машинка
Інструкція
1
Необхідно скласти лицьовими сторонами плаття і підкладку , потім сточувати плечові шви і ззаду вшити потаємну блискавку. Для того щоб підкладку не було видно в горловині і в проймах, необхідно її обрізати на 2-4 мм. Потрібно пришити підкладку по блискавки (але не дуже близько) з випуском її приблизно на 3 - 5 мм.
2
Наступний крок - це страйк горловини. Плаття необхідно розмістити перед собою підкладкою вниз. Шов для сточування блискавки підігнути до підкладці і щільно натягнути на блискавку. При цьому від стопора на блискавці відступити 2 - 3 мм і шити по горловині. Під час пошиття по горловині матеріал сукні залишити з одного боку, а підкладку і шов страйку - з іншого. При пошитті необхідно максимально наблизитися до блискавки. Потрібно пропрасувати горловину, вирівняти плечові шви і зшити пройми.
3
Сукня вивернути через задній шов, де знаходиться блискавка. При цьому потрібно врахувати, що існують два способи, як можна вивернути плаття з підкладкою: перший спосіб - це через незшиті плечі, а другий - при нестаченних бічних швах. Але в такому разі блискавку потрібно вшити після того, як будуть опрацьовані пройми і горловина, або плаття буде не вивернути. При цьому використовується простір між підкладкою і сукнею. Потім одним швом прошити бокові шви спочатку у підкладки, потім у самого сукні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y_S0eA5XoHo
Корисна порада
При пошитті сукні без блискавки всі дії необхідно виконувати в тому ж порядку, звичайно, виключаючи тільки підшивку підкладки до блискавки.