Як зробити бампер на уаз. робимо драбинку на уаз.

Передній бампер автомобіля УАЗ призначений для гасіння сили удару під час зіткнення машини з перешкодою, захищаючи таким чином несучі конструкції - кузов і раму. Отже, бампер повинен бути міцним, але не надто жорстким. Дані фактори необхідно враховувати при конструюванні зазначеного аксесуара.
Вам знадобиться
  • - «болгарка»,
  • - електродриль,
  • - струбцини,
  • - зварювальний апарат.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що штатний бампер автомобілів, що випускаються Ульяновским автозаводом, багатьом не вселяє довіри, необхідно пам'ятати, що виготовляється він в повній відповідності з інженерними розрахунками, якими, на жаль, не передбачалося установка на ньому додаткового обладнання, наприклад, лебідки.
2
До початку практичного виготовлення зазначеного аксесуара майстру слід враховувати, що дизайн бампер а прямо відіб'ється і на зовнішньому вигляді автомобіля в цілому.
3
Беручи до уваги все вищесказане, на папері робиться ескіз проекту майбутнього виробу, який передбачає, що бампер буде обтічним з боків і в нижній частині, а верхня частина розраховується з урахуванням майданчики для розміщення лебідки з електроприводом.
4
Після проведення необхідних вимірювань створюється готовий проект.
5
Як правило, передній бампер для автомобіля підвищеної прохідності виготовляється з металу. Тому пропонуємо розглянути саме цей варіант.
6
Деталі проекту, виконані на ватмані в натуральну величину, переносяться на метал, після чого з нього нарізаються заготовки, в яких проробляються всі необхідні отвори.
7
Далі всі деталі розкладаються на верстаті, де виробляється остаточна підгонка заготовок, а потім за допомогою електрозварювання постійного струму (або метизів) вони з'єднуються в єдину конструкцію.
8
Після закінчення зварювальних робіт усі шви зачищаються шлифмашинкой, поверхня бампер а шпаклюється і забарвлюється. Уже готовий виріб монтується до передніх кронштейнів автомобіля.