Як встановити кліпарт.

Кліпарти широко використовують в графічному дизайні для оформлення фотографій, сайтів, рекламних афіш. Картинка не є інструментом програми Photoshop, він не встановлюється в програмні папки, як текстури, кисті або стилі. Це якісний графічний файл високого дозволу на прозорому фоні в форматі PNG або PSD (багатошаровий).
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Photoshop, готові кліпарти
Інструкція
1
Завантажити безкоштовні кліпарти ви можете на будь-якому стоці для Photoshop. Там ви знайдете окремі малюнки і цілі набори клипартів на різні теми.
2
Скачайте кліпарт в окрему папку. Дайте папці назву, щоб її легко можна було знайти. Розкладайте кліпарти за темами: «свята», «літо» або «море», так вам буде зручніше шукати потрібний кліпарт для роботи.
3
Відкрийте програму Photoshop. В меню File (Файл) виконайте команду Open - відкрити. Або клікніть два рази лівою кнопкою миші по робочому полю програми, дія також відкриває файли.
4
В випав списку виберіть папку з клипартами і відкрийте її, клікнувши по ній кнопкою миші. Виберіть потрібний вам кліпарт, клікніть на його зображенню і натисніть на кнопку «Відкрити».
5
Потрібний кліпарт відкритий в робочому полі програми Photoshop. Тепер ви можете додавати до нього фон, текст і все, що дозволяє вам ваша фантазія.
Зверніть увагу
Кліпарти бувають векторними і растровими. Будьте уважні, звертайте увагу на розміри растрового клипарта. Вони можуть займати занадто багато місця на диску. Такі кліпарти призначені для професійних дизайнерів і потужних комп'ютерів.
клипартами називається набір штрихових малюнків, призначених для використання в складі текстових документів. В таких малюнках використовуються насичені кольори, а півтони рідкісні, що дозволяє роздруковувати їх навіть на принтерах, не пристосованих для роботи з фотографіями.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт http://wpclipart.com/. Якщо ви не бажаєте тримати весь набір клипарта в своєму комп'ютері, а хочете завантажувати необхідні вам зображення в міру потреби, введіть назву об'єкта, картинку з яким ви хочете знайти, в поле пошуку, після чого натисніть клавішу "Search WPClipart".
2
Зліва з'являться зображення, в назвах яких зустрічається введене вами слово або словосполучення, а праворуч - папки, в яких, можливо, також є відповідні картинки. Натисніть на вподобане зображення в лівому списку, або перейдіть в ту чи іншу папку і виберіть бажану картинку там.
3
Відбудеться перехід на сторінку, де дане зображення представлене в збільшеному вигляді. Натисніть на одну з розташованих під ним кнопок, щоб вибрати формат, в якому ви хочете це зображення скачати. Якщо при цьому браузер відразу виведе форму збереження файлу, натисніть клавішу «Зберегти» і виберіть папку, в яку необхідно помістити файл. Якщо ж зображення буде показано в ще більш збільшеному вигляді, натисніть на нього правою клавішею миші, а потім виберіть пункт «Зберегти зображення» або аналогічний (точне його назву залежить від використовуваного вами браузера). При бажанні перед збереженням відредагуйте розміри зображення прямо на сайті, натиснувши клавішу "Edit".
4
Інший спосіб пошуку зображень полягає в використанні посилання "Browse the collection", розташованої на головній сторінці сайту. Перейдіть по ній, і перед вами з'явиться список категорій. Виберіть бажану категорію, в ній - підкатегорію, а в останній - зображення, яке потім збережіть описаним вище способом.
5
Якщо ви бажаєте зберігати всю колекцію клипарта в своєму комп'ютері, знайдіть на головній сторінці сайту посилання "Download", перейдіть по ній, виберіть внизу сторінки архів з набором зображень бажаної тематики і скачайте.
6
Спосіб вставки зображення в текстовий документ залежить від того, яким ви користуєтеся редактором. Наприклад, в OpenOffice.org використовуйте для цього пункт меню «Вставка» - «Зображення» - «З файлу».