Як встановити домашню сторінку яндекс. Яндекс зробити стартовою сторінкою автоматично.

Установка будь-якого сайту домашньою сторінкою означає, що при вході в мережу інтернет першої (стартової) сторінкою автоматично відкриватиметься ця сторінка. Дана функція заощаджує час роботи в мережі. Особливо вона зручна для тих, хто не часто має справу з комп'ютером, і для кого болісно вводити щоразу електронну адресу сторінки англійською мовою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
Інструкція
1
Відкрийте веб-сайт пошуковика Яндекс. Це можна зробити, набравши у вікні для адреси сайту yandex.ru. Для тих, кому важко дається пошук англійських букв на клавіатурі, можна скопіювати вказану адресу і вставити в те ж вікно. Натисніть «Enter».
2
В лівому верхньому куті відкрилася сторіночки буде виділена і підкреслена рядок «Зробити Яндекс стартовою сторінкою». Натисніть на посилання. Тепер Яндекс став вашої стартовою сторінкою.
3
Якщо написи «Зробити Яндекс стартовою сторінкою» немає, тоді треба пошукати в меню (панелька зверху) опцію "Налаштування". Залежно від браузера вона може розташовуватися в різних місцях (наприклад, в закладці «Інструменти»). Знайдіть поле «Домашня» і вставте туди адресу http://www.yandex.ru/, потім натисніть «Ok» у вікні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iaL2nuX-quE
Корисна порада
1) Яндекс являє собою не тільки пошукову систему, але і величезний Інтернет-портал - сайт з великою кількістю розділів, категорій і підкатегорій. Тут зустрічаються різні інтерактивні сервіси, такі як пошта, пошук, афіша, погода, новини, форуми, обсужденія.2) Зробити стартовою сторінкою пошуковик Яндекс буде зручно тим людям, у яких на цьому сайті зареєстрований електронну поштову скриньку. Якщо зберегти логін і пароль, то кожен раз писати їх не буде потреби. Процедура перевірки електронних листів стане простою. Ящик всім користувачам надається бесплатно.3) Якщо вам сподобається Яндекс в якості пошукової системи, тоді є сенс зробити цей ресурс домашньою сторінкою. Яндекс - одна з найбільших пошукових систем. За допомогою його ресурсів здійснюється пошук по всьому Інтернету, в тому числі по картинкам, відео, картам, блогам, словникам. При цьому є можливість задавати будь-який регіон. Це зручно, наприклад, при перегляді оголошень про купівлю-продаж, при пошуку роботи в місці проживання користувача.
Відразу після установки (інсталяції) та першого запуску браузера в ньому відкривається одна вкладка, як правило, з сайтом його розробників. Якщо ви не плануєте щоразу зустрічатися з цією сторінкою, встановіть ту, яку будете відвідувати частіше.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
В меню «Інструменти» знайдіть і клацніть курсором (або наведіть клавішами-стрілками і кнопкою «введення») групу "Налаштування".
2
Під сплив меню буде декілька вкладок. Серед них знайдіть вкладку «Основні». В поле «Домашня сторінка» введіть адресу сайту, на який будете ходити частіше (пошуковик, соціальна мережа або інше).
3
Якщо хочете, щоб кожне відкриття браузера починалося з домашньої сторінки, то над рядком вибору стартової сторінки знайдіть пропозиція «Відкрити при запуску» і виберіть варіант «Показувати домашню сторінку». Якщо вибрати інший варіант, то при відкритті браузера будуть відкриватися або порожня сторінка, або сторінки, відкриті при попередньому запуску.
Зверніть увагу
В браузерах "Safari" і "Google Chrome" група «Інструменти» знаходиться в правому верхньому куті. У браузері "Google Chrome" замість «Настройок» шукайте групу «Параметри». В нерусіфіціорванних браузерах шукайте групи і команди, що мають відповідне значення перекладу.