Як зробити бетон для фундаменту.

Фундамент потрібно заливати міцний і міцний, так як він є основою всієї будівлі і від нього залежить довговічність будівлі. Якщо розчин для заливки виготовити неякісний, то навіть посилений арматурним каркасом фундамент дасть тріщини і просідання зведеної будови.
Вам знадобиться
  • - Щебінь дрібної фракції;
  • - Пісок річковий;
  • - Цемент високої марки;
  • - Бетономішалка.
Інструкція
1
Пісок для фундаменту підходить тільки річковий. Його краще додатково просівати. Ніяким Боровим піском користуватися при виготовленні бетону можна.
2
Щебінь потрібно брати колотий і дрібної фракції. Щебінь з річкової гальки без обробки в дробильному апараті дає нетривке скріплення, так як має гладку поверхню.
3
Цемент купуйте тільки високої марки, не нижче М400. Всі інші марки не дають достатньої міцності. Заощадивши на цементі, ви значно витратитеся надалі на ремонті і витратите значну кількість своїх нервів через лопнув фундаменту і стін будови.
4
Обов'язково придбайте бетономішалку. Намішати вручну розчин і перетворити його в однорідну масу у вас навряд чи вийде. Міцність фундаменту так само залежить від якості намішано розчину.
5
Співвідношення для виробництва бетону в домашніх умовах має бути таким: 1 частина цементу, 3 частини піску і 3 частини щебеню. Воду необхідно лити поступово, щоб розчин перетворився на однорідну масу, легко виливався з бетономішалки, але в той же час не був рідким.
6
Якщо ви точно підете всім рекомендаціям, то фундамент вийде по-справжньому міцним і будова стоятиме століття.