Як вирішувати завдання з математики 5 клас.

П'ятий клас - відповідальний етап здобуття середньої освіти. Те, що ви засвоїте в 5 класі, послужить основою ваших майбутніх знань. А математика - найважливіша з дисциплін. Вона буде потрібна вам все життя. «Математику вже потім вчити треба, що вона розум до ладу приводить», - так сказав про математику видатний діяч нашої країни, Михайло Васильович Ломоносов. Вивчаючи математику, вам доведеться запам'ятовувати теорію, вирішувати задачі, доводити навички рахунку до автоматизму. На даному етапі вивчення математики перед вами може постати питання: як вирішувати задачі з математики за 5 клас?
Інструкція
1
Прочитайте параграф в підручнику, який ви зараз вивчаєте.
2
Розгляньте приклади розв'язання задач.
3
Вирішуйте завдання після параграфа. Почніть з легких, потім переходите до більш складним.
4
Строго оформляйте рішення задачі згідно правилам. Враховуйте побажання вашого вчителя до оформлення. Обов'язково записуйте відповідь.
5
Чи не просиджувати над завданням занадто довго. Якщо задача не виходить, переходите до наступної. Поверніться до цього завдання пізніше.
6
Завдання, які здаються вам особливо складними, обговоріть з однокласниками, вчителями, батьками. Не залишайте невирішених завдань.
7
На контрольних і самостійних роботах з математики вирішите спочатку ті завдання, в яких ви впевнені. Потім вже вирішуйте інші. Це дозволить вам забезпечити собі позитивну оцінку.
8
Вирішуйте задачі понад програму. Якщо ви хочете чудово освоїти матеріал, шукайте додаткові завдання по вашій темі. Вчіться отримувати свої знання та навички самостійно, в майбутньому вам це дуже знадобиться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kUy-8pOvI9w
Зверніть увагу
Можна значно поліпшити власні знання, вивчаючи додатковий матеріал.
Корисна порада
Читайте матеріал стільки разів, поки він не засвоїться на належному рівні.