Як провести свято вдома.

При підготовці свята основний акцент робиться на святковому столі. Тому в більшості сімей свята проходять однаково - поїли, подивилися телевізор, повеселилися. Щоб свято запам'яталось і відрізнився від інших подібних днів, треба подумати, чим наситити душі учасників.
Інструкція
1
Виберіть тему свята . Будь урочистий день можна сфокусувати на вузькій темі, пов'язаній з духовними цінностями. Навколо них об'єднається сім'я. Такими темами можуть бути: краса, сила, добро, радість і так далі.
2
Складіть список героїв, з яких можна брати приклад у вибраній темі. Олександр Суворов є героєм в темі "цілеспрямованість". Цар Соломон служить прикладом в темі "мудрість". Чим більше буде список - тим краще.
3
Розподіліть ролі між учасниками свята . Нехай кожен вибере одного героя зі списку. Якщо зробити "таємний вибір", щоб учасники не знали про героїв один одного, свято вийде цікавіше.
4
Знайдіть відповідні матеріали. Про відомих людей написані книги, вірші, складені пісні. В енциклопедіях є історичні дані. Підберіть такі матеріали, які відображають тему заходу. Нехай кожен здійснює пошук по своєму герою.
5
Проведіть репетиції. Кожен учасник може запросити в свою програму інших учасників. Адже навіть вірш про героя можна прочитати за ролями. Добре сприймається, коли одна людина читає вірш або розповідь, а інший в цей час грає на гітарі красиву мелодію. Програми до свята не повинні бути складними для підготовки.
6
Придумайте костюми. Намагайтеся відобразити в них основну тему. Переодягніться в свого героя. Це додасть святу індивідуальності. Вийдуть прекрасні фотографії, які захочеться розглядати роками.
7
Складіть список святкових номерів. На святі можуть бути присутніми люди різного віку. Щоб ніхто не стомлювався, заздалегідь домовтесь про черговість виступів.
8
Проведіть свято. Домовтеся, що в цей день ніхто не буде вмикати телевізор або комп'ютер. Нехай ніхто не критикує виступаючих. Приймаються тільки оплески.
Корисна порада
Чи не розтягуйте підготовку до свята на тривалий термін. Оптимальний час - 3 тижні; Один людина обов'язково повинна бути куратором, сполучною ланкою між усіма учасниками. Якщо свято в такій формі проводиться вперше, люди можуть сумніватися в своїх здібностях і відмовитися від участі за кілька днів до початку. Щоб такого не сталося, куратор повинен побувати на репетиції і підбадьорити групу.