Як розпланувати будинок.

Розпланування власної квартири - занятное справа, яка має припасти до душі каж дому , хто хоче внести свіжі нотки в свій побут. Можна сказати, що існує ціла наука про те, як з користю і комфортом розпланувати простір навколо себе, і знати певні правила в цій сфері, явно не буде зайвим. Коротка анотація як розпланувати свій будинок.
Інструкція
1
Розділіть наявне у вас простір на декілька зон. Крім звичних всім зон сну і зони прийому їжі, виділіть в домі зону відпочинку і роботи. Вчені довели, коли людина не змішує ці два поняття, коли під час роботи ні що йому не нагадує про відпочинок, а під час відпочинку ніщо не говорить, що він повинен кудись бігти і щось робити, людина більш результативно працює і набагато швидше відпочиває. Тому постарайтеся розділити ці простори.
2
Не економте на просторі під кухню. Як правило, дана зона стає одночасно і місцем приготування і вживання їжі, що знову вказує на необхідність особливої уваги до цієї зони. Намагайтеся не допускати сорому у рухах людей, коли вони знаходяться на кухні. Також пам'ятайте, що кухня найвідвідуваніша територія в будинку. Що в черговий раз зобов'язує проявляти особливу увагу до неї.
3
Зона для дітей повинна бути найбільш сонячної і сприятливою. Намагайтеся якомога сильніше зблизити кімнату дитини і ванну кімнату - фарби, пластилін, клей, косметика або що-небудь ще в залежності від віку і потреб вашої дитини неодноразово потребуватиме швидкої і ретельної гігієні.
4
Зону спальні помістіть в затишний куточок будинку, щоб ніхто не зміг до неї так просто добратися. Почуття захищеності дозволяє краще виспатися і відпочити.
5
Подумайте про власний кабінеті - прекрасне місце для реалізації робочої зони. Ще п'ять хвилин тому ви ходили по кухонній плитці в халаті і тапочках, а вже зараз ви підприємець і начальник у своєму особистому кабінеті. Навіть проти вашого бажання, така кімната у вас вдома буде налаштовувати нас на робочий настрій.
6
Зробіть вашу вітальню зоною відпочинку. Чи не виділяйте занадто багато місця під неї - діти можуть грати і у себе, а якщо прийшла пора застілля, то ви можете прекрасно розмістити гостей у вашій кухні-їдальні.
7
Експериментуйте, пробуйте і не бійтеся приймати рішення, про які раніше не чули або не зустрічалися - пам'ятайте, що це ваш будинок і вам вирішувати, як він буде виглядати.