Як встановити двері в дерев'яному будинку.

Установка двері в дерев'яному домі мало відрізняється від подібної процедури в будь-якому іншому місці. Головна відмінність полягає лише в підвищеній акуратності, з якою повинен підходити господар будинку, який вирішив самостійно поставити двері на дачі або просто заміському домі , до даної задачі. Для роз'яснення решти особливостей і призначена дана інструкція.
Інструкція
1
Підготуйте отвір для установки майбутньої двері. Якщо вхід заздалегідь не планувався, його доведеться зробити самостійно. У даній операції важлива послідовність. Просто взяти і прорубати двері не вийде, інакше ви пошкодите структуру стін, що в майбутньому вам створить багато проблем. Поступово відокремлюйте окремі фрагменти, відразу накладаючи бруски підтримки або ж взагалі зашпаровуючи новий отвір спеціальним розчином.
2
Правильно підберіть саму двері. Занадто масивну конструкцію ставити не бажано, так як опора з дерева не кращий варіант для багатокілограмовими титанових споруд, та й навряд чи вона буде виконувати свої захисні функції, коли простіше пробити отвір поряд.
3
Встановіть дверну раму. При необхідності зніміть шар з бічних стін, якщо стіни занадто широкі або, навпаки, підкладіть кілька брусків, якщо вузькі. Переконайтеся, що рама не бовтається і міцно стоїть на місці. Якщо ви помітили навіть найдрібнішу вразливість - не залишайте її без уваги.
4
Встановіть несучі стрижні на раму. Переконайтеся, що при просверливании отворів ви не зрізали різьбу і жоден з шурупів НЕ прокручується. Після того, як стрижні будуть встановлені, можна приступати до останнього етапу.
5
Встановіть двері на її законне місце. Вивчіть кінцевий результат на наявність щілин, на надмірну щільність прилягання і на правильне положення замка і засува.
6
Залежно від обраного замка, вам залишається тільки пристосувати його на місце і насолоджуватися власноручного спорудою.