Як підсумовувати в екселя. Як скласти всі числа в microsoft office excel.

Excel відноситься до пакету програм Microsoft Office, що поставляється з програмним забезпеченням компанії Microsoft. Він являє собою табличний редактор, що дозволяє виконувати різні дії з даними. За допомогою цієї програми можна здійснювати різні математичні операції, обробляти великі масиви даних, представлених в табличній формі, будувати на їх основі графіки, діаграми, проводити аналіз отриманих результатів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Увійдіть в програму. Для цього відкрийте меню «Пуск» в лівому нижньому кутку монітора. У вікні, зліва пошукайте назву Microsoft Office Excel 2007.Ціфра 2007 - це рік, в якому була випущена версія, встановлена на вашому комп'ютері. Рік випуску може бути 2000, 2003, 2007 і т.д. Коли знайдете програму, відкрийте її.
2
Якщо програми такої в списку немає, тоді в цьому ж меню «Пуск» відкрийте вкладку «Усі програми». Тут вам необхідно знайти вкладку «Microsoft Office», а в ній уже - Microsoft Office Excel 2007.
3
Перед вами відкриється лист, що складається з клітинок-осередків. У кожній такій клітинці можна робити різні дії, в тому числі задавати формули і робити обчислення.
4
Підсумувати в програмі Excel означає скласти задані числа. Для цього існують різні способи.
5
Встаньте на якусь клітину, в якій ви хочете, щоб був зазначений результат. Поставте знак «=». Це означає, що в комірці ви будете здійснювати арифметичні дії і працювати з формулами. Після «=» запишіть через знак «+» числа, які ви хочете скласти. В кінці натисніть «Enter». Курсор опуститься на клітку вниз або вправо, а в комірці відіб'ється результат додавання. Щоб подивитися числа, які ви підсумовували, поверніть курсор на комірку. Вгорі під панеллю інструментів знаходиться довга рядок, ліворуч від якої написано «fx». Тут будуть відображені числа, які ви склали.
6
Тепер розглянемо опцію «Автосуммирование». Зазвичай вона знаходиться в панелі інструментів і позначається буквою «?». Опція дозволяє підсумовувати числа, записані в різні комірки. Осередки повинні йти один за одним у стовпчик або рядок, щоб їх можна було виділити прямокутником. Запишіть числа, які вам треба скласти, стовпчиком в осередках один під одним. Потім встановіть курсор на комірку після стовпчика і натисніть значок «?». З'явиться мерехтлива рамка. Вона виділяє область чисел, які потрібно скласти. Межі цієї рамки можна змінювати. Для цього натисніть на ліву кнопку миші і тягніть за правий нижній кут рамки. Коли встановіть межі, натисніть «Enter». Далі все аналогічно. Тільки в рядку формул буде указанна формула, що застосовується в Excel для підсумовування чисел області.