Як звузити судини.

Зазвичай проблеми з судинами мають тісний зв'язок з проблемами серця. Лікувати цю хворобу самостійно не вийде, хіба що можна полегшити стан на час. Після відвідин кардіолога і комплексного лікування хвороби судини стають менш сприйнятливі до зовнішніх чинників впливу і перестають звужуватися занадто часто. Звузити судини можна кількома безпечними методами.
Інструкція
1
Випийте чашку зеленого чаю. Він на відміну від чорного, має судинозвужувальну ефектом. Але чай підійде тільки листовий, в пакетиках він трохи гірше і в ньому немає потрібної концентрації речовин, які й призводять до звуження судин. Чай діє поступово, тому пити його можна в необмежених кількостях. Але будьте все-таки обережні і краще відвідайте доктора.
2
Прийміть таблетку аспірину. Якщо у вас є розчинна, то він подіє значно швидше. Через 15 хвилин кров стане менш в'язка, судини звузяться, а серцевий ритм прийде в норму.
3
Можете спробувати прийняти холодний душ, але не крижаною. Контрастний не підійде, тому що під час перепадів температури судини поперемінно звужуються і розширюються. Якщо у вас погано працює серцево-судинна система, краще не випробовуйте долю. Слабке серце може не витримати таких навантажень, що викликаються занадто швидким звуженням судин.
4
Випийте 50 г коньяку, так як він теж має судинозвужувальну ефектом. Але не захоплюйтеся спиртним занадто сильно - воно згубно впливає на здоров'я. Навіть самий благородний і дорогий коньяк може заподіяти шкоду. У рідкісних випадках для полегшення стану цей метод ви використовувати можете.
5
Якщо ви раніше брали медичні препарати, скористайтеся ними. А якщо ні - сходіть в лікарню, а там вам випишуть засіб на підставі скарг і загального стану вашого здоров'я. Звуження судин призводить до підвищення тиску, тому приймати щось за власним призначенням дуже небезпечно.