Як малювати хижака.

Хижі тварини здавна захоплюють і приваблюють художників і скульпторів своєю красою і незалежністю. Багато хто мріє навчитися малювати тигрів, але не всім наука малювання дається просто, і більшість людей вважають, що малювання тварин їм недоступно. В малюванні цього хижака дійсно є складнощі - зокрема, завдяки складній фактурі тигрячого хутра, певному розташуванню смуг та їх зображенню на шерсті. Тим не менш, ви можете намалювати тигра власними руками, маючи в наявності тільки аркуш паперу й олівець.
Інструкція
1
Знайдіть зображення тигра, з яким ви час від часу будете звірятися, щоб не порушити пропорцій. Зробіть начерк простим олівцем, повторюючи обриси реальної фігури тигра, а потім візьміть стару засохлу ручку і починайте акуратно продавлювати на папері шерстинки, щоб згодом при малюванні олівцем фактури хутра, шерсть виглядала більш об'ємно, і не зливалася в загальний однорідний тон.
2
Починайте малювати морду тигра з очей. Орієнтуючись на реальну фотографію, повторіть форму очей тигра, намалюйте обриси зіниць і століття.
3
Для малювання смужок виберіть графітову крихту і гумові кисті - це дозволить зробити смуги реалістичними, оскільки саме характер зображення смуг і їх розташування дозволяють створити реалістичний образ хижака .
4
Намітьте смуги графітової крихтою, розтушуйте їх кистями і створіть легкий хутряний ефект. Направляйте руху кисті у напрямку росту шерсті. На підборідді тигра графітової крихтою нанесіть темні точки. Відкоригуйте растушевку і точки загостреною стірательной гумкою.
5
Продовжуйте деталізувати смуги на шерсті тигра за допомогою дуже м'якого олівця, що дозволяє робити глибокі й темні смуги. Заповнюйте смуги олівцем, не залишаючи некрасивих просвітів. Кожну смугу злегка розтушуйте гумової пензлем.
6
Пропрацювавши смуги, переходите до штриховке хутра тигра. Темніші місця після штрихування пригладьте пласкій гумовій пензлем і заштрихуйте повторно. Тонким твердим олівцем можна намітити фактуру окремих шерстинок. Зайву штрихування освітлити гумкою.
7
Працюйте гумової пензлем і стірательной гумкою, заштріховивая і растушевивая шерсть доти, поки результат вас не влаштує.