Як пов'язати жакет гачком.

Якщо ви вмієте в'язати гачком , перед вами відкриваються величезні можливості по оновленню власного гардеробу - ви можете пов'язати будь-який предмет одягу, доповнити свій образ в'язаними аксесуарами і створювати оригінальні моделі спідниць, жакетів і светрів на будь-який сезон. У літню пору року вам необхідна стильна і легка одяг, і вдалим рішенням буде легкий жакет, пов'язаний з бавовняної пряжі «Ірис» гачком №3.
Інструкція
1
Складіть нитку для в'язання вдвічі і підготуйте схему візерунка, по якій ви будете в'язати жакет. Зв'яжіть десять мотивів візерунка, після чого зв'яжіть два півкола і два нових мотиву, щоб отримати в результаті ажурну в'язану смугу. В отвори між основними мотивами узору вплутаємося кілька квіточок.
2
Після того як візерунчастий фрагмент буде готовий, починайте провязивать полотно спочатку вгору, а потім вниз. У верхній частині полотна сформуйте пройму, а на подолі жакета зробіть обв'язку. В процесі в'язання спинки і поличок постійно звіряйтеся з готовою схемою.
3
Окремо зв'яжіть рукава - як і в попередньому прикладі, пров'яжіть три основні мотиви, приєднуючи їх один до одного, а потім зв'яжіть кілька квіточок, вплутуючись їх між мотивами. Довяжіте рукав до кінця звичайним полотном і зв'яжіть точно так же другий рукав. Кожен рукав додатково обв'яжіть стовпчиками.
4
Повністю зв'язавши передню і задню частину жакета, а також провязав рукава, починайте збірку ізделія.Трікотажним швом прошийте плечові шви, а потім відміряйте від плечових швів вниз по 12-14 см, щоб намітити розташування пройми.
5
Визначивши пройми, в основне полотно жакета ушийте рукава і обв'яжіть по схемі краю поличок і горловину. Потім виконайте бічні шви і прошийте шви рукавів. Обв'яжіть рукава по нижнім зрізами.
6
З лицьового боку ви можете прикрасити жакет будь-яким візерунком або вишивкою, зробленою контрастною ниткою. Намочіть жакет в теплій воді і розкладіть на чистій і рівній поверхні. Дочекайтеся висихання. Жакет готовий.