Як пов'язати кішці одяг. Як пов'язати одяг для кішки.

Одяг для тварин захищає їх від холоду і прикрашає їх. Найчастіше з необхідністю наряджати своїх вихованців стикаються власники собак, так як собакам часто потрібно одяг для прогулянок в холодну і вологу погоду, але часом одяг необхідний і домашнім кішкам. Зв'язавши своєї кішці безрукавку, ви захистите її від зимових холодів і різноманітите її зовнішній вигляд. Для того щоб зв'язати кішці одяг, зніміть мірки - вам буде потрібно обхват талії, обхват тулуба в районі шиї і грудей, а також обхват перед передніми лапками.
Інструкція
1
У розрахунку на дорослу кішку, наберіть на спиці тридцять шість петель і зв'яжіть тридцять два ряди. Перші три ряди зв'яжіть звичайної гумкою, а потім продовжуйте в'язати лицьовій гладдю. З тридцять третій ряду починайте зменшення - пров'язуйте по дві крайні петлі разом, зменшуючи кількість петель в полотні до двадцяти чотирьох.
2
Пров'яжіть ще десять сантиметрів полотна і останні три ряди, як і перші, зв'яжіть простий гумкою. Тепер переходите від в'язання животика до в'язання спинки - наберіть на спиці п'ятдесят шість петель і пров'яжіть тридцять два ряди лицьовій гладдю.
3
З тридцять третій ряду починайте збавляти петлі. Зменшуйте петлі ще два-три ряди, а потім зв'яжіть полотно на сім сантиметрів і пров'яжіть три ряди гумкою. Зшийте нижню і верхню частину светри разом трикотажним швом.
4
Подібний светр може здатися багатьом господарям коротким - тим не менш, він не сковує рухів кішки, і якщо ви хочете подовжити його, збільшуйте відповідно кількість петель. Вибирайте для в'язання досить тонку пряжу, щоб светр був легким і не обмежував активність кішки.
5
В такому светрі вашої кішці будуть не страшні зимові морози, а також ви не будете мати проблем з транспортуванням кішки по місту в зимовий час - наприклад, у разі необхідності відвідування ветеринара.