Як пов'язати кішку гачком. в'язаний гачком білий кіт.

Кішки та кошенята користуються любов'ю більшості людей - і дорослих, і дітей, і жінок, і чоловіків. Саме тому зображення котів прикрашають найрізноманітніші речі, і ви можете створити таку річ власними руками, зв'язавши іграшкового кошеня з пряжі. В'язана кішка стане відмінним подарунком для ваших друзів і улюбленою іграшкою для ваших дітей. В'язати таку іграшку дуже просто - вам потрібно тонка шерсть білого кольору, а також шерсть інших квітів для одягу кішки. Також підготуйте холофайбер для набивання іграшки і гачок №2.
Інструкція
1
Починайте в'язати кішку з нижніх лап. Зв'яжіть подвійне кільце і обв'яжіть його шістьма стовпчиками. У другому ряду пров'яжіть по два стовпчики в кожен стовпчик першого ряду, щоб отримати 12 стовпчиків. У третьому ряду пров'язуйте стовпчики за задню дужку по одному стовпчику в кожен стовпчик другого ряду. Таким чином, в'язання підніметься.
2
Четвертий ряд продовжуйте в'язати за дві дужки - пров'яжіть 12 стовпчиків, а потім змініть нитку на колір, яким ви будете в'язати брюки кошеня. Підхопите контрастну нитку гачком і протягніть її через останню білу петлю. Підтягніть кінчик білої нитки і пров'яжіть по спіралі 12 стовпчиків ниткою іншого кольору.
3
Зв'яжіть ще п'ять рядів і обріжте нитку, залишивши невеликий кінчик. Затягніть кінець петлі. Закінчивши першу ногу, переходите до в'язання другої ноги - зробіть повітряну петлю і просмикніть її через робочу петлю, щоб піднятися до наступного ряду. Розгорніть в'язання і зв'яжіть чотири стовпчики без накиду.
4
З'єднайте ноги, зробивши на другій нозі повітряну петлю і провязав з'єднувальний стовпчик між ногами. Зв'яжіть три з'єднувальних стовпчика, щоб ноги були з'єднані міцно.
5
Переходьте до в'язання тулуба кошеня - в'яжіть його по спіралі, пров'язуючи в першому ряду крайні стовпчики, що з'єднують ноги. Зв'яжіть ще два-три ряди по спіралі, після чого щільно набийте ноги кошеня холофайбером. Знову змініть колір нитки і пров'яжіть наступний ряд іншим кольором, починаючи в'язання светри.
6
Зв'яжіть нової ниткою ще шість рядів, а в сьомому ряду починайте робити убавленія, продевая гачок в наступний стовпчик, захоплюючи нитку і простягаючи її через стовпчик. Потім просмикніть гачок в ще один стовпчик, захопіть і простягніть нитку. Простягайте нитка, поки у вас на гачку не опиниться три петлі.
7
Простягніть нитку одразу через три петлі. В'яжіть наступний ряд, пров'язуючи разом кожну четверту і п'яту петлю. В подальшому ряду робіть ще більше убавленій - пров'яжіть разом кожні 3 і 4 петлі. Закріпіть нитку з'єднувальним стовпчиком і повітряної петлею. В фігурці з'явиться отвір. Набейте через цей отвір тулуб холофайбером.
8
Починайте в'язати руки - зв'яжіть перший ряд з шести стовпчиків, а потім в'яжіть по спіралі, в кожен другий стовпчик першого ряду пров'язуючи по два стовпчики. Змініть нитка на колір кофти кошеня, щоб сформувати рукава, і продовжуйте в'язати по спіралі ще три ряди. Зріжте нитку і закріпіть її, а потім зв'яжіть ще одну руку.
9
Тепер зв'яжіть хвіст - в першому ряду обв'яжіть кільце п'ятьма стовпчиками, а потім зв'яжіть сім рядів по спіралі без убавленій і додатків. Закріпіть нитку.
10
Починайте в'язати голову кішки, по спіралі провязивая кулю зі звичайних стовпчиків без накиду. Рівномірно додавайте, а потім зменшуйте петлі, щоб у вас вийшла сферична фігура. Набейте голову через отвір, закрийте отвір стовпчиками і відріжте нитку. Зв'яжіть окремо мордочку і вуха кішки. Пришийте вуха і мордочку до голови, потім пришийте ніс з бусинки і очі. В'язана кішка готова.