Як провести відпустку вдома.

Відпустка повинен відрізнятися від звичайного життя в робочий час. В кінці відпустки має з'явитися відчуття оновлення, підзарядки. Перебування будинку провокує людей займатися наведенням ладу чи впасти в неробство. Це - тупикові шляху. Займемося кардинальної зміною життя.
Інструкція
1
Уявіть, що ви перебуваєте не «b> будинку. Живете в готелі. Пограйте в цю гру і залучіть до неї всіх рідних. Ви приїхали сюди не для того, щоб сидіти біля телевізора або спілкуватися в соціальних мережах. Ніякого комп'ютера, адже на це буде цілий рік після відпустки. А зараз ви не мають наміру "сидіти в готелі". Прийдіть до згоди в цьому питанні.
2
Приготуйте "сумку туриста". Там повинен бути парасолька і вітровка на випадок погіршення погоди. Беріть з собою запас звичайної води, побільше кислих яблук і чорного хліба. Такий режим харчування оздоровить вас і збереже від непотрібних перекусів. Також майте з собою насіння і горішки. Не забудьте про велике покривало, яке можна розстелити де-небудь на травичці. Таких місць у місті багато - на шкільних майданчиках, в парках.
3
Складіть список занять на випадок відмінною погоди. Це можуть бути ігри з м'ячем, читання книг на лавочці в парку, подорож по всіх районах міста. Ви повинні перебувати на свіжому повітрі і не користуватися транспортом. Беріть з собою фотоапарат або камеру, щоб на роботі поділитися картинами минулого відпустки.
4
Складіть список заходів на випадок поганої погоди. Обдзвоніть всі музеї, дізнайтеся час роботи і вартість. З'ясуйте, які в місті проводяться екскурсії. Дізнайтеся, чи можна сходити в гості в дитячий будинок або інтернат для престарілих. Ці походи зроблять вас мудрішими і щасливішими. Що завгодно - тільки не сидіння будинку.
Зверніть увагу
Відпустка - найкращий час, щоб спробувати себе в чомусь новому. Музичні, художні, спортивні школи проводять курси і гуртки для дорослих. Сходіть туди на екскурсію, щоб зрозуміти, захоплююче Чи для вас нове заняття.
Корисна порада
Якщо вас турбує прибирання будинку, виділіть для неї кілька днів у самому кінці відпустки, перед виходом на роботу. Дозвольте собі розслабитися, відволіктися від звичного життя.