Як малювати за допомогою планшета.

Графічний планшет відкриває перед дизайнером і художником великі перспективи - з його допомогою можна створювати найсміливіші і незвичайні приклади комп'ютерної графіки. Об'єднавши функціональність планшета із засобами Adobe Photoshop, ви зможете намалювати будь фантастичний образ. Розглянемо таке малювання на прикладі створення кібер-жаби, перетворивши звичайну фотографію жаби в оригінальний графічний об'єкт.
Інструкція
1
Для того щоб малюнок вийшов дійсно якісним, знайдіть фотографію жаби у великій якості. Об'єднати форму жаби з механістичної фактурою можна, окремо вибравши деталі, з яких ви створите нову «оболонку» вашої жаби.
2
Відкрийте фотографію автомобіля чи іншого технічного об'єкта і з допомогою інструменту Lasso Tool виріжте і скопіюйте на новий шар кілька візуально вдалих механічних деталей. Перенесіть вирізані деталі на фотографію жаби.
3
Тепер перед вами стоїть непросте завдання - підігнати форму і розмір цих деталей під форму і обриси тулуба жаби, щоб навіть після «роботизації» вона залишилася впізнаваною. Використовуйте для цього інструмент Transform> Distort.
4
Змінюйте розмір і форму деталей, спотворюйте їх і розміщуйте на тілі жаби так, щоб вигини і форми перекручених деталей повністю повторювали форми жаби. Таким чином, використовуючи функцію вільної трансформації, закрийте механічними деталями всю поверхню тулуба жаби.
5
Підберіть підходящу деталь, яка повторить форму голови і «обличчя» жаби - наприклад, металеву трубу. Зігніть її та трансформуйте так, щоб деталь повторювала форму «обличчя» жаби. Очі залиште недоторканими.
6
Виберіть на панелі інструментів опцію Smudge, встановіть значення 70-80% і акуратно подгоните всі деталі до тіла жаби, щоб вони обтікали її форми більш щільно і якісно.
7
Розташувавши всі деталі, використовуйте інструмент кисті для нанесення тіней. З допомогою планшета і пера зафарбуйте чорним кольором затінені області, а потім інструментом Smudge із значенням 60-70% розтушуйте тіні. Додатково світлим кольором нанесіть на опуклі місця фігури відблиски.
8
Зайві фрагменти фону, які необхідно прибрати, зафарбуйте с допомогою інструменту Clone Stamp.