Як видалити вміст із яйця. Що приготувати з яєць.

У наш час існує спеціальний пристрій для витягу вмісту яйця . Якщо ж у вас немає такого пристрою, вміст яйця можна досить легко витягти в домашніх умовах, не пошкодивши шкаралупу. А з отриманого пустого яєчка можна приготувати відмінну саморобку і подарувати її на таке чудове свято, як Великдень. Яєчко обов'язково повинно бути порожнім, для того щоб саморобка зберігалася довго і не зіпсувалася.
Вам знадобиться
  • - яйце,
  • - скотч,
  • - ніж з гострим кінцем,
  • - миска,
  • - шприц з голкою .
Інструкція
1
Щоб позбутися вмісту яйця , найпростіший спосіб - видути за допомогою звичайного медичного шприца. Для цього яйце потрібно ретельно помити теплою водою з господарським милом, обсушити рушником.
2
Тепер можна приступати безпосередньо до проколювання отвору. Щоб яйце не лопнуло можна приклеїти пластир або скотч до того місця, де будете робити отвір.
3
Взяти невеликий ніж з гострим кінцем і вістрям прикладаємо до яйця. Обережними круговими рухами проробляємо невелику дірочку в шкаралупі. Яйце потрібно тримати акуратно, інакше шкаралупа може тріснути.
4
В шкаралупі утворилася маленька дірочка. Постарайтеся ще трохи розширити отвір обертальними рухами ножа.
5
Приготувати невелику миску, куди будете виливати вміст яйця . Взяти шприц з голкою, набрати в нього повітря і вставити в отвір яйця .
6
Яйце перевернути отвором вниз і обережно почати вдувати повітря з шприца в яйце. Для того щоб вміст яйця виходило швидше, його можна змастити рослинним маслом або жиром. Вдувати повітря до тих пір, поки воно не стане абсолютно порожнім.
7
Після цього потрібно ретельно промити яйце за допомогою того ж шприца. Залити в яйце воду і за допомогою повітря вигнати її. Залишилася порожня шкарлупка, з якої можна зробити цікаву та оригінальну саморобку.
Корисна порада
Вміст яйця можна використовувати для приготування різних блюд - омлету, яєчні або випічки.