Як підключити домашній комп'ютер до інтернету.

У наші дні комп'ютер , який не має виходу в інтернет, сприймається практично як марний. Тому кожен власник, придбавши собі додому нового електронного помічника, першим ділом замислюється про те, яким способом найкраще підключити його до інтернету. Помізкувати тут є про що, оскільки варіантів підключення до віртуальної мережі сьогодні досить багато і всі з них мають свої переваги і недоліки.
Інструкція
1
Мабуть, найбільш поширений спосіб підключити домашній комп'ютер до інтернету - це скористатися домовик локальною мережею. У великих містах в наші дні більшість багатоквартирних будинків мають свої мережі. В деяких навіть зустрічається не одна мережа, а кілька, підтримуваних різними провайдерами. Для підключення до них досить просто укласти договір на обслуговування з оператором інтернету і провести в квартиру кабель до комп'ютер у. Мережеві карти сьогодні вбудовуються в усі моделі комп'ютер ов, тому дбати про їх придбання вже не доводиться.
2
Не менш поширеною технологією високошвидкісного доступу раніше залишається ADSL. Єдине обмеження тут - необхідність наявності проведеної в квартиру телефонної лінії. Якщо така технічна можливість існує, залишається тільки придбати спеціальний ADSL-модем та укласти договір з провайдером. Перевагою цього способу є простота підключення (модем елементарно під'єднується до комп'ютер у та в розетку) і те, що між користувачем і провайдером немає ніяких проміжних посередників на зразок власників та адміністраторів локальної мережі. Це значно підвищує безпеку переданої інформації.
3
Аналогічним, але більш сучасним методом підключення до інтернету, є широкосмугове підключення по кабельних телевізійних розподільчих. Цифрова широкосмугова мережа володіє великою надійністю в роботі і забезпечує високу швидкість передачі даних. Єдиний мінус цього варіанта - необхідність мати в квартирі підключення хоча б до одного кабельному каналу телебачення, без якого технічно неможливий вихід в інтернет.
4
Проте в деяких випадках немає можливості підключити домашній комп'ютер до інтернету за допомогою дротових технологій. Приміром, в районах новобудов або в заміських будинках. Оптимальним рішенням в даному випадку може стати використання супутникового цифрового телебачення та інтернету або підключення за технологією Wi-Fi до бездротової мережі.