Як привчити до туалету пінчера.

Процес привчання щеняти до туалету повинен знати будь-яка людина, який збирається привести в свій будинок чотириногого друга. Привчити малюка до чистоти зовсім нескладно, головне зробити це на ранніх етапах розвитку і з розумінням ставитися до свого новоспеченому улюбленцю.
Інструкція
1
Як тільки цуценя потрапив у ваш будинок необхідно відразу зайнятися його вихованням. Для початку слід прибрати всі м'які килимові покриття, інакше вони стануть улюбленим місцем для справления природною потреби вашого вихованця.
2
Зверніть увагу, куди зазвичай щеня ходить в туалет і, якщо вам це місце буде зручно, то саме туди і поставте лоток з наповнювачем. Швидше за все, таких місць буде декілька, скористайтеся двома і більше лотками. Ця кількість буде залежати від площі проживання тварини і від того, як часто ви будете перебувати вдома.
3
У перші дні стежте за маленьким пустуном і, як тільки помітите, що він збирається зробити своє «мокре» справу, віднесіть його в приготоване для цих цілей місце. Якщо ви зробите це своєчасно, то ваш малюк сходить в належне місце. Не забувайте заохочувати вашого улюбленця і пригощати яким-небудь ласощами.
4
По досягненню 3-3,5 місячного віку цуценяті можна виходити на вулицю для вчинення своїх справ. Але для впевненості краще уточніть у свого ветеринарного лікаря закінчення терміну карантину після щеплень. Поки щеня маленький, виходити доведеться з ним не менше 5 разів за день. Намагайтеся робити це після їжі, сну або ігор. Для уникнення всякого роду неприємностей гуляти з малюком рекомендується тільки на повідку. Не заводьте собаку додому, поки вона не зробить всі свої справи, для яких і була виведена на вулицю.
Корисна порада
1. Скористайтеся спеціальними засобами для отучения цуценя ходити в недозволеному місці. Так само можна на ці місця поставити його миску з едой.2. Ніколи не сваріть свого улюбленця за скоєне «дільце» в недозволеному месте.3. Утримуєте лоток завжди в чистому вигляді.