Як виїхати працювати.

В даний час в країні спостерігається брак робочих місць. Особливо це відчувається в провінції. Втомившись від безробіття, люди прагнуть виїхати у великі міста. При цьому вони не бояться змінити своє життя.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно реально оцінити свої шанси виїхати в інше місто. Якщо у вас є сім'я і діти, то вам складніше буде це зробити. Добре, якщо ваша друга половина погодиться з вами. Разом вам буде легше подолати майбутні труднощі. Продумайте всі нюанси з перевезення дітей. Майте на увазі, що потрібно буде вирішувати проблеми по влаштуванню дітей в дитячий садок або школу.
2
Вам простіше буде здійснити переїзд в інше місто, якщо там у вас проживають родичі або друзі. Вони допоможуть вам в перший час з проживанням. Крім того, потрібно буде передбачити наявність грошових коштів для знімання житла. Важливим стане своєчасне оформлення реєстрації (або тимчасової реєстрації) для вас та членів вашої родини. Багато роботодавців вимагають від претендентів наявність місцевої прописки. Оголошення про подібні послуги можна знайти в газетах. Однак найкраще в подібному питанні дотримуватись рекомендацій знайомих.
3
Для пошуку роботи в чужому місті можна звернутися в центр зайнятості населення. Вони надають допомогу в підборі підходящої вакансії, а також інформаційні послуги. Крім того, там ви зможете проаналізувати ринок праці і свої можливості.
4
Для пошуку роботи також необхідно вивчити оголошення в місцевих пресі і біжучому рядку. Не бійтеся пробувати себе в інших сферах. Багато роботодавців пропонують навчання та стажування.
5
Для успішної співбесіди з роботодавцем підготуйте своє резюме або портфоліо. Перед зустріччю продумайте свій зовнішній вигляд, враховуючи специфіку установи або організації. Будьте впевнені в собі, постарайтеся не показувати свою нервозність. У бесіді з роботодавцем покажіть готовність до можливого навчання.
Незважаючи на те, що рівень життя в регіонах Росії виріс в порівнянні з минулим десятиліттям, потік бажаючих виїхати зі свого міста чи селища в Москву не зменшується. У Москві найбільше вузів, робочих місць, розваг. Шанс заробити, розкрутити бізнес тут теж вище. Що зробити, щоб виїхати в Москву і знайти в ній гідне місце докладання своїх талантів і зусиль?
Інструкція
1
Найпростіший варіант від'їзду (і, швидше за все, переїзду) в Москву - вступ до столичного вузу. Тут все визначається результатами вашого шкільного іспиту - ЄДІ, а також результатами додаткових вступних іспитів до вузу, якщо такі є. Абітурієнту потрібно тільки відправити результати ЄДІ в ті московські вузи, в яких йому хотілося б навчатися, можливо, приїхати для здачі додаткових іспитів і чекати зарахування. Якщо воно відбудеться, то доведеться приїхати ще раз - віддати в вуз свій атестат і вирішити всі організаційні питання (наприклад, з місцем в гуртожитку). На жаль, незважаючи на те, що вузи зобов'язані надавати всім іногороднім студентам місця в гуртожитку, це відбувається не завжди. "Вибити" місце в гуртожитку через скарги в різні інстанції вдається мало кому, тому найвигідніший варіант - пошук знімною квартири на пару з ким-небудь ще, оскільки знімати квартиру самостійно можуть дозволити собі далеко не всі студенти та їхні родини, а підробляти на першому -другий курсах зазвичай ще дуже складно. Як тільки ви залагодити проблему з житлом, можна вважати, що як мінімум на 5-6 років ви поїхали в Москву . Якщо ви все ж вирішили знайти підробіток, то, як правило, в Москві знайти її нескладно, причому в будь-якій області: від офіціанта в "Макдональдсі" до репетитора для недбайливих школярів.
2
Нерідко в Москву їдуть випускники регіональних вузів і цілком досвідчені фахівці, щоб знайти собі більш престижне і грошове місце роботи. У цьому є певний ризик, але він виправданий: за статистикою, більше половини роботодавців не тільки охоче беруть працівників з регіонів, а й взагалі віддають їм перевагу, оскільки вважають їх більш амбітними і працьовитими. Крім того, регіональні кар'єристи все ж просять в середньому трохи меншу зарплату, ніж москвичі. Якщо ви з таких, то вам варто розмістити резюме на сайтах з пошуку роботи і почати шукати роботу в Москві. Також варто повивчати сайти московських фірм, в які потрібні фахівці вашого рівня і розіслати резюме в ці фірми. Для того, щоб не розтягувати первинний візит до Москву , варто домовитися про проведення приблизно 4-5 співбесідах протягом одного тижня і на неї приїхати в Москву . Швидше за все, в одну з цих 4-5 фірм вас візьмуть.
3
Найактуальніше питання для іногороднього працівника - житло. Зняти однокімнатну квартиру на околиці Москви можна приблизно за 22-25 тисяч рублів на місяць. Шукати такі квартири коштує через агентства, а не через приватників: по-перше, нижче ризик шахрайства, по-друге, приватники нерідко пропонують більш високі ціни. Тим, кому знімати квартиру здається дорогим задоволенням, можна знімати кімнату або знову ж квартиру, але на двох з кимось із знайомих. Кімната може обійтися в 12-15 тисяч рублів на місяць. Якщо ви готові взяти іпотечний кредит на квартиру, то, як правило, місячний внесок по такому кредиту на однокімнатну квартиру починається від 45-50 тисяч рублів. Яким буде перший внесок, залежить від банку, в якому ви візьмете такий кредит. У передмістях Москви квартири дешевше, але їздити звідти довше, крім того, Підмосков'ї влаштовує далеко не всіх.
4
Навряд чи вийде приїхати в Москву і в той же день оглянути з ріелтором кілька квартир і відразу зняти одну з них. Готелі в Москві дороги. Тому, якщо у вас немає знайомих у Москві, готових вас прийняти, можна кілька днів пожити в хостелі. Хостели дуже поширені в Європі, це бюджетні готелі з мінімумом зручностей в номері або з вигодами на поверсі. Ніч у хостелі коштуватиме від 500 рублів. Знайти та забронювати місце в хостелі можна через Інтернет.