Як привчити цуценя спати одного. Як привчити чихуахуа спати однієї.

В середньому щеня спить від 18 до 20 годин на добу. Це нормально, так як такий тривалий сон пов'язаний з тим, що цуценя росте і йому потрібно багато часу для відпочинку. Час, що залишився він витрачає на пізнання навколишнього світу.
Інструкція
1
Важливо, щоб цуценя більшу частину часу сну проводив вночі. Коли він буде дорослим собакою, він теж буде спати ночами. Це досить важко зробити, якщо цуценя тільки відняли від матері. І до чотиримісячного віку він не зможе спати всю ніч. Перша порада, коли ви взяли малюка, полягатиме в тому, що перші дні його потрібно заспокоїти. Для цього підійде підходяща за розміром коробка, в якій він буде спати перший час. Її можна поставити на ліжко, що дасть зрозуміти цуценяті, що він не один. Потім коробку можна буде зняти з ліжка і поставити на підлогу.
2
З собаками потрібно пам'ятати одне правило - якщо ви щось їм дозволили, то це назавжди. Після заборонити можна, але це виснажливий процес, так як собаці складно зрозуміти, чому вчора було можна, а сьогодні забороняють. Тому якщо ви вирішили спати разом зі своїм цуценятка, готуйтеся до того, що він буде спати з вами весь час, до яких би значних розмірів він ні виріс.
3
Ось такі поради дають собакознавці, щоб ваша маленька собачка не прокидається вночі: - Увечері не давати цуценяті спати. Ви можете розважати його, грати, не даючи заснути; - Вивести на прогулянку; - Після це смачно і щільно накорміть.Довольний і втомлений щеня не буде прокидатися від голоду. Це нагадує, як мами привчають своїх дітей, які сплять вночі, а сплять вдень.
4
Якщо вночі щеня прокинувся і вимагає від вас ігор, потрібно твердо дати йому зрозуміти, що ніхто грати з ним не збирається. Так само можна придбати спеціальну домашню собачу будку, в якій він буде спати. Собаки швидко до неї звикають, і поставити її можна в будь-яке місце.
Маленькі цуценята, недавно відняті від матері, як правило, погано сплять ночами: скиглять, бігають, грають. Втихомирити нічного бешкетника буває складно, але необхідно з перших днів появи собаки в будинку виховувати її і привчати спати ночами, інакше вона звикне до такого розпорядку.
Вам знадобиться
  • - коробка;
  • - підстилка;
  • - м'яка іграшка;
  • - пластикова пляшка;
  • - рушник.
Інструкція
1
Малюкам, недавно що змінив обстановку, все незнайоме і страшно. Вони бояться нових запахів, предметів, звуків, тому не можуть заснути вночі, навіть якщо хочуть спати. Цуценя необхідно заспокоїти - ласкаво погладьте його, розмовляйте з ним втішно. Але не кладіть його спати поряд з собою на ліжку. Так він, звичайно, швидше заспокоїться, але у сні може впасти. Крім того, коли вихованець підросте, то відучити його спати на вашому дивані буде складніше. Тому не робіть навіть винятків: будь-яка заборона розрахований назавжди. Собака не зможе зрозуміти, чому іноді можна спати на ліжку, а іноді ні.
2
В першу чергу відведіть йому окреме спальне місце. Краще пристосувати для цього коробку, поклавши в неї підстилку. Або купите спеціальну будку для собак. Поставте її поряд з вашим ліжком, щоб цуценя почувався захищеним. Можна спочатку покласти її прямо на ліжку, а коли він засне, переставити на підлогу. Поступово собака звикне до свого місця і буде повертатися туди, щоб поспати.
3
Цуценята зазвичай сплять близько 18 годин на добу. Щоб вночі собака могла заснути, не давайте їй довго спати вдень, будите частіше, часто гуляйте вдень, ввечері грайте з ним, виходьте на тривалі прогулянки. Розважайте цуценя, а перед сном погодуєте м'ясом. Втомлений малюк буде міцно спати вночі.
4
Якщо щеня ніяк не може привчитися спати окремо, свесьте руку з ліжка і покладіть поруч з ним. Почуття близькості господаря заспокоїть його і дасть заснути. Покладіть йому на підстилку улюблену іграшку або налийте в пластикову пляшечку теплої води, загорнувши її в м'яку ганчірку або махровий рушник. Щеня пам'ятає мамине тепло і буде краще спати. Воду можна міняти у міру охолодження. Якщо вночі собака прокинулася і почала грати, не підтримуйте його, відганяйте від себе. Незабаром вона занудьгує і засне.