Як привчити собаку до пелюшці.

Собачок карликових порід - чихуахуа, той-тер'єрів та інших зовсім необов'язково постійно виводити на вулицю для справляння природних потреб. В холодну пору року або в довгому шляху, наприклад, в поїзді, песик може робити свої справи на пелюшку.
Інструкція
1
Як привчити собачку до пелюшці? Якщо ви вирішили облаштувати собачий туалет будинку, потрібно приступати до цього відразу ж, як принесли цуценя в квартиру. Ваш вихованець ще зовсім маленький, і для ігор і тренувань з бігу йому цілком буде достатньо однієї кімнати. А можна навіть спорудити вольєр, обгородивши частину території. Застеліть підлогу на ділянці, відведеній собаці, газетами.
2
Протягом півтора-двох тижнів прибирайте частину газет, поки не залишиться одна. Покладіть її в лоток, а під неї постеліть пелюшку. Щоразу, коли щеня робить свої справи в правильному місці, хваліть його, давайте ласощі. Не сваріть, якщо не все поки що вдається. Простежте за поведінкою собачки. Як тільки побачите, що песик заметушився, почав присідати - віднесіть його в лоток.
3
Коли ваш вихованець звикне, що його туалет знаходиться в одному місці, газету можна прибрати, а пелюшку залишити в лотку. Дуже добре для цієї мети підійде дитяча вбираюча простирадло, виготовлена зі спеціальної прогумованої тканини. Вона дуже зручна в дорозі, оскільки затримує рідину, яка потрапляє до неї на поверхню.
4
Навіть коли ваш малюк звикне справляти свою нужду на пелюшку, не забувайте гуляти з ним частіше. Свіже повітря необхідний тваринам так само, як і людям. На прогулянках вони пізнають світ, спілкуються з іншими собаками, грають, розвиваються. Не варто закривати крихітку в чотирьох стінах. Собачки від цього починають нудьгувати, іноді навіть захворюють. Беріть цуценя з собою в парк, в гості, в магазин. Разом завжди веселіше!