Як привчити хом'яка до туалету. Як справляца з хом'ячки.

Хом'ячки - одні з найбільш охайних домашніх тварин. Однак сильний запах сечі цих милих істот є великою проблемою. Але можна привчити хом'ячка справляти свої природні потреби в туалеті.
Інструкція
1
Спочатку потрібно поспостерігати за поведінкою хом'яка . Він, відчувши себе господарем клітини, сам визначить собі місце, де буде постійно мочитися.
2
Далі необхідно підібрати один з варіантів спеціальних туалетів, які в широкому асортименті можна зустріти в зоомагазинах. В якості туалету може підійти і будь-який посуд з невисокими бортиками. Також можна виготовити туалет для хом'яка самому. При самостійній збірці туалету необхідно підібрати матеріал, який вихованець не зможе прогризть, і який не буде вбирати неприємні запахи.
3
Перед установкою хом'якового туалету слід ретельно промити клітку. У новий туалет слід завантажити необхідну кількість спеціального наповнювача, додавши кілька шматочків наповнювача просочених сечею вашого домашнього улюбленця. Це робиться для того, щоб хом'ячок не злякався нового споруди з дивними гранулами і відразу зрозумів його цільове призначення. Якщо хом'як починає гризти гранули наповнювача, його потрібно замінити іншим видом, який доведеться хом'яку не до смаку. Як наповнювач можна використовувати і деревна тирса, але їх доведеться частіше міняти.
4
Після правильної установки туалету для хом'ячка слід звернути увагу, чи почав він їм користуватися. Якщо вихованець обрав для мочеиспусканий інше місце, туалет слід переставити, а при необхідності додати в клітку один або декілька туалетів. Якщо до установки туалету, хом'ячок справляв природні потреби в будиночку, то при установці туалету, будиночок для хом'ячка слід на час прибрати з клітки.
Зверніть увагу
Хом'ячки можуть поїдати свій послід. Це не повинно викликати занепокоєння, оскільки в калі цих тварин містяться певні речовини, необхідні для їх розвитку. Незважаючи на це кал хом'ячків потрібно прибирати регулярно.