Як пришивати стрічки до пуантах. Як пришивати стрічки на пуанти.

Перші балетні туфельки - пуанти можуть спантеличити юних балерин і їх батьків. Нові пуанти не ділять на праву і ліву, вони однакові і розношуються в процесі носіння. Крім цього, вони досить-таки жорсткі, їх необхідно розім'яти під ступню і обов'язково пришити стрічки . Уміння пришити стрічки саме так, як зручно, прийде з досвідом. Але можна прискорити цей процес
Вам знадобиться
  • 2,5 метра атласної стрічки підходящого кольору, пуанти, нитки, голка, олівець
Інструкція
1
2,5 метра атласної стрічки рожевого кольору розріжте на 4 рівні частини. Краї стрічок обпалити над вогнем свічки або запальнички, щоб вони не поширювали.
2
Тепер вам треба знайти те місце, куди пришиваються стрічки . Візьміть балетні туфлі, їх п'ятка м'яка і легко згинається. Зігніть п'ятку всередину пуанта у напрямку до носку.
3
Позначте олівцем місце згину на бічних частинах. Саме в такому напрямку і під таким кутом буде пришита стрічка.
4
Переконайтеся, що стрічка розташована блискучою стороною назовні. Підверніть край стрічки на 1 см і пришити невеликими стібками з внутрішньої сторони балетки. Пришивайте акуратно, захоплюючи внутрішній шар тканини і полотняну прокладку. Намагайтеся не залишати видимих стібків на лицьовій стороні туфель. Нитки вибирайте тонкі, але міцні, відповідні за кольором. Іноді для цих цілей шиють навіть зубною ниткою!
5
Пришийте описаним способом всі чотири стрічки . Якщо пуанти нові, можна зробити відмітку «лівий» і «правий», щоб не плутатися перший час.
Корисна порада
Крім звичайних стрічок до пуантах пришивають еластичну стрічку, щоб взуття щільніше прилягала до стопи і не зісковзувала.