Як вивести пляму на шубі.

Дуже неприємно, коли на дорогому виріб утворюється пляма незрозумілого походження. Але не потрібно засмучуватися, більшість плям можна видалити за шубки, не пошкодивши при цьому цінне хутро. А якщо ви боїтеся за свій скарб, можете звернутися в хімчистку, там вам не тільки виведуть підступне пляма , але і зроблять чищення всього виробу. До речі, сучасні способи чистки не псують хутро, а шубка не зменшується в розмірах. Але все-таки можете спробувати позбутися від забруднення в домашніх умовах.
Інструкція
1
Візьміть бензин, гас або ацетон. Останнє можна використовувати для чищення короткого жорсткого хутра білого кольору. Бензин може залишати запах, тому краще придбайте очищений. Нанесіть засіб на ганчірку і протріть пляма . Зачекайте, поки хутро висохне, і розчешіть його звичайною або навіть зубною щіткою.
2
Плями від вина або ягід досить важко прибрати з хутра. Можете взяти трохи пляма виводітеля і розвести його у воді, не бійтеся не вгадати концентрацію, вони хоч і видаляють плями, а ось колір не змінюють. Нанесіть на проблемну зону розчин, а через 15 хвилин протріть хутро вологою губкою на кілька разів. Зазвичай пляма зникає, але якщо ви місцями погано промочили ворс розчином, повторіть процедуру.
3
У теплій воді (500 мл) розчиніть 1 ч. Ложку нашатирю і 3 ч. Ложки солі. Добре все перемішайте і нанесіть на пляма . Злегка потріть хутро щіточкою і залиште до повного висихання. Оцініть результат, якщо він вас не влаштовує, можете повторити пророблене знову.
4
Змішайте перекис водню з водою в пропорції 1 до 1. Цим розчином протріть хутро. Але цей спосіб хороший для білих хутр, а кольорові можуть потьмяніти. Перекис водню злегка відбілює виріб.
5
Підігрійте висівки і швидко розсипте їх на пляма . Потріть щіткою і протрясено шубку. Якщо пляма як було, так і залишилося, рятівні процедури для вашого скарби чекають вас в хімчистці.