Як налаштувати відеокамеру. Як налаштувати правильно відеокамеру.

Skype - популярна і дуже зручна програма, що дозволяє своїм користувачам здійснювати дзвінки по всьому світу практично безкоштовно. Крім того, ця симпатична програмка дозволяє під час розмови як чути, так і бачити свого співрозмовника. Якщо ви раніше не користувалися відеозв'язком, і у вашому ПК немає вбудованої веб-камери, кілька порад на цю тему можуть бути вам корисні.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
  • - звичайнісінька веб-камера
Інструкція
1
Спочатку придбайте веб-камеру, підключіть її до комп'ютера і встановіть драйвери. Вони продаються в комплекті з камерою. Якщо ж драйверів з якоїсь причини в комплекті немає, скачайте їх з мережі, тільки спочатку переконайтеся, що вони підходять саме для вашої веб-камери.
2
Перевірте, визначив чи Skype вашу веб-камеру. Зайдіть в меню "Інструменти" натисніть на опцію "Налаштування" і потім перейдіть в підменю "Налаштування відео". Обов'язково переконайтеся, щоб у вікні "Включити Skype відео" стояла галочка.
3
Якщо веб-камера працює, то ви побачите відео зображення в верхньому кутку вашого монітора з правого боку. Якщо ви не бачите зображення, переустановите драйвери. Якщо все гаразд, то таке ж зображення буде бачити ваш співрозмовник.
4
Потім налаштуйте зображення за своїм смаком. Натисніть опцію "Налаштування веб-камери" і встановіть яскравість, контрастність, колірну гамму. Всі ці зміни відбуватимуться на ваших очах, так що вибрати найкомфортніший варіант не складе для вас праці.
5
Зображення з'явилося - натисніть на кнопку «Зберегти». Камера налаштована.
Зверніть увагу
Якщо ж вас не видно, а всі налаштування виставлені правильно, перейдіть на інший тарифний план інтернету, так як для Skype у вас занадто вузький канал.
Корисна порада
Якщо під час розмови ваш співрозмовник вас чує, але не бачить - натисніть на кнопку «Почати відео трансляцію».