Як заховати диск.

Для того щоб заховати диск в системі, вам буде необхідно його вибрати і здійснити над ним деякі дії. Процес буде описаний на прикладі операційній системі Windows і локального диск а D. Приховати диск з системи (з папки Мій комп'ютер) можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - програми
Інструкція
1
Для того щоб приховати певний локальний або знімний диск , але залишити можливим роботу з ним, не встановлюючи додаткових програм, а лише відредагувавши реєстр, для початку слід відкрити програму "Виконати". Це можна зробити з меню Пуск або комбінацією клавіш Win + R. Сюди слід ввести команду "Regedit" без дужок. Далі шукаємо розділ HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer, де створюємо параметр DWORD. Далі, в залежності від того який диск ви хочете приховати, привласнюєте йому відповідне значення, наприклад для диск а С це 4, для диск а D це 8, для диск а E це 16 і т.д. Для того щоб приховати все диск і, параметру DWORD слід присвоїти значення 67108863.
2
Один з найлегших способів приховати диск - це використовувати програму XP Tweaker і їй подібні аналоги. Щоб приховати бажані диск і треба пройти на вкладку Захист, потім Провідник, а потім вибрати функцію "Приховати диск і в провіднику". Дана програма виконує всі функції, описані в пункті 1, і буде дуже корисна новачкам.
3
Приховати диск з провідника можна ще одним способом - видалити його букву і змонтувати його як просту папку десь в затишному місці. Дана можливість відкривається завдяки використанню сервісу "Управління диск ами", до якого можна отримати доступ, натиснувши правою кнопкою миші на значок "Мій комп'ютер" і вибравши пункт "Управління". Далі слід лише вибрати потрібний вам диск , натиснути правою кнопкою миші і видалити букву диск а. Потім залишилося лише змонтувати даний диск в якусь папку відому тільки вам.