Як провести вільний час підлітку.

Сучасним юнакам і дівчатам неймовірно пощастило жити у час бурхливого технічного прогресу, коли кипить в буквальному сенсі громадська та культурне життя. Якому заняттю присвятити вільний час , чому віддати перевагу - кожен підліток вибирає для себе сам.
Інструкція
1
Необхідно проаналізувати якості характеру тінейджера і виявити його схильність до якого-небудь заняття. Правильно організоване час допоможе розкрити таланти підлітка і, можливо, скоригувати план його дій на найближче майбутнє.
2
Якщо підліток перебуває у відмінній фізичній формі, то його слід направити в спортивний юнацький клуб. Там він вибере вид спорту, і його енергія виллється в заслужено виграні медалі.
3
Театральний гурток дозволить розкріпачитися скромним тінейджерам і відчути себе господарями свого життя.
4
Підліток може відвідати курс молодого бійця, де його перевірять на силу волі, витривалість і фізичну підготовку. Після цього курсу, молодик придбає такі якості, як сміливість, мужність, він навчиться долати перепони на життєвому шляху.
5
Можливість заробітку також зацікавить підлітка. У цьому віці загострюється потреба у фінансовій незалежності і її цілком можна реалізувати. Підлітку слід звернутися в рекламні агентства, де йому запропонують підробіток кур'єром, проведення рекламних акцій, роздачу листівок. На таку роботу можна влаштуватися у віці від 14 років. Оплата такого виду роботи погодинна, та й гнучкий графік не перетворить виконання трудових обов'язків в рутину.
6
Вільне час з користю можна провести в танцювальних гуртках. Якщо дівчата можуть вибрати класичний танець або запальне латино, то молоді люди прийдуть в захват від хіп-хопу або модного брейка.