Як провести ігри для дітей.

Якщо в одній кімнаті, на одній вулиці зібралося більше трьох неорганізованих дітей - чекай неприємностей: саден, сор, бійок, розбитих вікон і так далі. Кращі ліки від майбутніх сварок - це зайняти всю юрбу чимось таким, щоб більшості з них стало цікаво, решта підтягнеться, можна і не сумніватися. Самі діти не вміють грати, вони сперечаються, хто ведучий, ділять ролі, що призводить до того ж негативного результату. Дуже хороший вихід з положення - рухливі ігри. Вони бувають для зовсім маленьких і для підлітків. Потрібен тільки доросла людина, яка всіх організує і зацікавить.
Вам знадобиться
  • - гарний настрій
  • - любов до дітей і терпіння.
Інструкція
1
Якщо треба зайняти дітей молодше 2-4 років, то і ігри повинні бути легше, простіше: "Коровай", "У ведмедя у бору", " Гуси-гуси "," Паровозики "," Пташки, рибки "і так далі, де потрібно застосовувати розвиток дитини. Діти повинні відтворювати звуки тварин, транспорту, показувати руху обраних об'єктів. Їм у цьому віці цікаво, ходити, як мишка, мукати, як корова. Тільки одна умова - тварин (або інших об'єктів) повинно бути багато і не можна затримуватися на комусь або чомусь одному. Як тільки малеча почала кривлятися, пора міняти гру.
2
"У ведмедя у бору" Один дитина - ведмідь, уявляє, що спить на одній стороні. Решта ходять по вільному простору зі словами: "У ведмедя у бору гриби, ягоди беру. А ведмідь не спить, а ведмідь гарчить!" Ведмідь прокидається і ловить дітей .
3
"Гуси-гуси" Один - вовк, один - ведучий, решта - гуси. Ведучий на одній стороні, гуси на інший, вовк між ними ходить і чекає свого виходу. Діалог між ведучим і гусаками: - Гуси! Гуси! - Га-га-га! - Є хочете? - Да-да-да! - Ну летите! - Нам не можна. Сірий вовк під горою, не пускає нас додому! - Ну летите як хочете, тільки крила бережіть! "Гуси біжать на сторону ведучого, а вовк їх ловить.
Зверніть увагу
Щоб уникнути конфліктів між дітьми слід намагатися, щоб діти мінялися ролями.
Корисна порада
Граючи з дітьми, дорослому має бути цікаво, якщо він не захопився грою, то результату не буде.