Як пов'язати колготки.

Ажурні в'язані колготки - це не тільки красиво, але і тепло. Такі колготки , пов'язані вручну, будуть зігрівати вас холодною зимою, і дозволять навіть в холоди зберегти стиль і красу вашого зовнішнього вигляду. Для в'язання ажурних колготок візьміть тонку пряжу для машинної в'язки - так вони вийдуть досить тонкими і легкими. Також підготуйте набір панчішних спиць і окремо спиці №2.
Інструкція
1
Зніміть мірки - виміряйте півколо стегон, окружність гомілки на щиколотці, довжину по бічній лінії від талії до щиколотки і довжину від талії до попереку через лінію паху. Розрахуйте щільність в'язання.
2
Наберіть на спиці 130 петель у розрахунку на 46 розмір колготок. Пров'яжіть 4-6 рядів простий панчішної в'язкою і зріжте нитку. Приєднаєте основну нитку пряжі і пров'яжіть ще 16 рядів панчішної в'язкою. Потім пров'яжіть «куточок», застосовуючи прийом часткового в'язання.
3
В особовому ряду пров'яжіть 65 петель, після чого переверніть роботу навиворіт і довяжіте до кінця ряд. Почніть наступний лицьовій ряд і, не довязивая 16 петель до середини, переверніть роботу знову на виворітну сторону і довяжіте ряд. Пров'язуйте куточок до кінця так, щоб в ньому виявилося приблизно 130 петель.
4
Розрахуйте довжину полотна до ластовіци - півколо стегон розділіть на два, а до отриманого числа додайте 3-4 см на підгин гумки. Враховуйте в в'язанні припуск на задній половині деталі, який пров'язується на 3-4 см частковим в'язанням.
5
В особовому ряду пров'яжіть 65 петель і переверніть роботу навиворіт. Довяжіте ряд, після чого зв'яжіть 12 рядів і знову переверніть роботу навиворіт, довязивая ряд. Пров'яжіть 110 рядів і відзначте петлі останнього ряду кольоровою ниткою, щоб вшити ластку.
6
Починайте в'язати ажурне полотно, збавляючи петлі. Якщо в панчішної в'язці ви в'язали 130 петель, то в ажурною в'яжіть 120. У виворітного ряду пров'язуйте разом кожну 12 і 13 петлю, а потім пров'яжіть 66 см ажурним візерунком.
7
Зменшуйте по одній петлі на початку і кінці кожного лицьового ряду. Останні вісім рядів пров'яжіть рівно, як звичайно, і зробіть останній ряд лицьовим. Ажурна частина повинна мати ширину у верхній частині 120 петель, а в нижній 56 петель.
8
Завершіть в'язання колготок пров'язуванням носка, в ширину рівного 60 петлям. В в'язанні носка використовуйте 4 панчішні спиці і додайте другу нитку в в'язання, щоб зробити носок міцніше. Повністю зв'язавши праву частину колготок, починайте в'язати ліву в дзеркальному відображенні.
9
Після того, як обидві половини колготок і листівці будуть пов'язані, змочіть колготки в теплій воді і просушіть. Зшийте деталі трикотажним швом і ушийте ластку.