Як посадити селеру.

Селера славиться своїм пряним ароматом і корисними властивостями. Рідко який дачник або городник чи не вирощує на своїй ділянці селера. Існує всього три його види - листовий, черешкова і кореневої. У кожного виду рослини свій вегетаційний період і, відповідно, різна агротехніка вирощування.
Інструкція
1
Найтриваліший період дозрівання у кореневого селери. При звичайній посадці в грунт він не встигне вирости і визріти. Тому його можна вирощувати тільки з попередніми посівом. Сіяти необхідно вже в лютому.
2
Наповніть ящики родючим грунтом. Добре полийте її. Зробіть борозенки глибиною 1-1,5 см. Розкладіть в них насіння на відстані 2-3 см. Акуратно полийте, щоб насіння не засипало землею і не зрушило з місця. Присипати насіння землею не потрібно. Поставте ящик на сонці і підтримуйте грунт у вологому стані до сходів. Зійдуть насіння через 15-20 днів. Для прискорення сходів можна посіяти попередньо замочені насіння.
3
Після того як минула загроза заморозка висадіть рослини у відкритий грунт з розрахунку 6 рослин на 1 кв.м. Так само як і у капусти, не засипте точку росту. Перші три дні поливайте рослини 2 рази на день, вранці і ввечері.
4
прополюють бур'яни, виробляєте розпушування і підгодівлю мінеральними добривами.
5
Проводити прибирання врожаю потрібно в кінці вересня або на початку жовтня до перших заморозків.
6
Зберігайте селера в нижньому ящику холодильника або в погребі в целофанових мішках. Мішки не зав'язуйте. При температурі 1-2 градуси коренеплоди зберігаються всю зиму.
7
Листовий і черешкова селера висівайте відразу в грунт в кінці квітня.
8
Посадку виробляєте на добре освітлених родючих грунтах.
9
Догляд полягає в поливі, розпушуванні і підгодівлі мінеральними добривами.