Як прибрати обвислі щоки. обвислі щоки прибрати.

Помилково вважати, що лише пластична хірургія здатна впоратися зі слідами, які час залишає на нашій особі. Правильний догляд за шкірою, здорове харчування, фізична активність не тільки продовжують життя, але і значно покращують її якість.
Інструкція
1
Вправи для обличчя (так званий фейсбілдінг), спрямовані на відновлення пружності мімічних м'язів, шкіри щік, допоможуть відновити його овал. Важливо вчасно почати. Почніть з верхньої частини обвислих щік: - Надуйте обидві щоки , затримайте повітря протягом 5-10 секунд і різко розслабте. Повторіть вправу 10-15 разів; - Знову наберіть повітря в рот, роздувши щоки , але на цей раз поганяйте його вгору-вниз, вправо-вліво, потім по колу. Проробіть всі ці дії 10-15 разів; - Набраний в щоки повітря видувайте поштовхами, через тонку шпаринку між губами. Мусить виходити «Пух-пух-пух». Зробіть 10 таких вдихів і видихів. Потім видувайте повітря поперемінно через куточки губ. Кількість повторень те саме; - Покладіть долоні на обличчя: середина долоні на губах, пальці - на щоках. Посміхайтеся, пручаючись при цьому пальцями. Не забувайте розслабляти щоки після кожної посмішки;
2
Не забудьте і про зміцнення нижньої частини щік: - «Розмова двох мавпочок». Накладіть верхню губу на нижню, потім навпаки. Повторіть 10-15 разів; - Витягніть шию, відкрийте рот і виставите нижню губу, спрямовуючи її до носа. Розслабтеся; - Витягніть губи якнайсильніше, складіть їх трубочкою і почмокайте.Все ці вправи не тільки допоможуть зменшити ефект «бульдожих щічок», а й поліпшити форму губ. Їх контур стане більш чітким, а самі губи трохи збільшаться в розмірах.
3
Для збільшення пружності клітин шкіри використовуйте колагенові маски, а також регулярно відвідуйте косметичний салон, щоб зробити там ліфтинг і миостимуляцию особи. Перша процедура підтягує шкіру, друга робить м'язи більш пружними, що в цілому сприятливо позначається на зовнішньому вигляді особи: підтягується овал, шкіра вирівнюється, зникають дрібні зморшки.
4
Кожен вечір і ранок проводите поплескування рушником по підборіддю. Для цього змочіть його в підсоленій воді, скрутіть в джгут і то натягуючи, то розслабляючи, зробіть масаж підборіддя і нижньої частини щік. Після цього вмийтеся і нанесіть зволожуючий крем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oZxKvRjunIw