Як вчити дитину розмовляти.

Діти можуть навчитися всьому самі, але тільки на це буде потрібно значно більше часу. Якщо малюка вчити і сприяти його розвитку, він виросте розумнішими і буде адаптований. Мова закладається ще в період внутрішньоутробного розвитку і має якусь генну схильність. Навчити дитину розмовляти можна набагато раніше покладеного терміну, потрібно лише приділити цьому увагу.
Інструкція
1
Помічено, що мами, які розмовляли з ще не народженим малюком, не помічають відхилення в розвиток мови у дітей. Якщо ви ще тільки замислюєтеся, як ви будете вчити дитину всьому, частіше з ним розмовляйте, адже навіть в самому початку вагітності ембріон вловлює зовнішні звуки.
2
Після народження вступайте з дитиною в діалоги, хоч він і не буде ще вам нічого відповідати. Малюк розвивається значно швидше, якщо про нього піклуються. До речі, читати книги потрібно вже з перших днів після появи на світ. Читайте повільно з інтонацією і розбірливо. Коли малюк підросте, нехай він проговорює цікаві йому слова з вами вголос під час читання.
3
Ніколи не спотворюйте слова. Говоріть їх чітко і зрозуміло. Якщо дитина буде чути перекручену мову, він теж піде за прикладом і почне ламати мову, а відучити від цього потім дуже складно.
4
Чи не вимовляєте складні і незрозумілі слова. Говоріть легко запам'ятовуються і короткі фрази, дитина їх запам'ятає і почне відтворювати. Якщо йому буде щось складно сказати, він звичайно скоротить слово, але це з часом пройде і мова буде чіткіше.
5
Водіть дитини на розвиваючі заняття. Не зайвим буде і відвідування дитячого саду. Спілкування з дітьми сприяє загальному розвитку психіки й мови зокрема. Діти вчаться один у одного, тому стають кмітливими і розумними. Особливо сприятливо позначається спілкування зі старшими дітьми - малюки вчаться у них.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rPwhpwyG0G8