Як включити дальнє світло. Як включати ближнє і дальнє світло.

Питанням, як включити дальній світло , задаються багато людей, які купили новий незнайомий автомобіль. Далекий світло потрібен для поліпшення оглядовості за бортом автомобіля в сутінки і в темний час доби. Він збільшує видиме відстань перед авто, що сприятливо впливає на безпеку, так як здалеку видно, що відбувається на дорозі. Помітні вибоїни, вибоїни, дорожні роботи, обмежувальні знаки. Далекий світло включається на різних автомобілях по-різному. Але одне їх об'єднує - ця процедура проводиться в салоні авто.
Вам знадобиться
  • Автомобіль
Інструкція
1
Для того, щоб включити дальній світло на автомобілях ВАЗ, необхідно спочатку включити габаритні вогні і ближнє світло . Натисніть на кнопки, що знаходяться на панелі приладів праворуч або ліворуч від керма. Дані кнопки позначені графічними символами. Спочатку включіть габаритні вогні, потім ближній світло . Після проведеної процедури приступаємо до безпосереднього включенню дальнього світло а. Це робиться за допомогою важеля, що знаходиться з правого боку від керма. Потягніть важіль до лобового скла до клацання, і дальній світло включений.
2
На автомобілях іноземного виробництва всі процедури виробляються на одному важелі. У автомобілів з правим кермом це важіль праворуч, у «ліворуких» - важіль зліва. Габаритні вогні і ближнє світло включаються допомогою повороту наконечника, що знаходиться на кінці важеля. Поворот здійснюється в сторону лобового скла по верхній дузі. Далекий світло включається таким же чином, що й на автомобілях російського виробництва. Потягніть важіль в сторону лобового скла до щічка.
3
Безумовно, дальній світло добре впливає на видимість на дорозі. Але іноді щоб уникнути дорожньо-транспортних пригод, дальній світло необхідно вимикати. Таким випадком є поява на трасі зустрічних автомобілів. Занадто яскравий світло може засліпити водія, що призведе до незворотних наслідків.