Як вирівняти прес. Як зробити що б прес був рівним.

Ще з часів античності еталоном чоловічої краси був красивий торс з рівними кубиками преса . Ідеальна лінія талії - це заповітна мрія кожної дівчини, на виконання якої вони готові не пошкодувати ні сил, ні грошей. Заповітні бажання відточити м'язи преса об'єднують практично всіх чоловіків і жінок світу. Плоский живіт сьогодні є певною запорукою соціального успіху і любовних перемог.
Інструкція
1
Скільки років існує цей еталон, стільки живе і методика роботи з черевними м'язами. Слід уточнити, що це досить тривалий процес, який може зайняти кілька місяців. Працюючи над цією групою м'язів, потрібно дотримуватися кількох принципів: - Починати тренування саме з роботи над пресом і направляти на ці вправи максимум зусиль; - Виконувати вправи на вирівнювання преса не рідше двох разів на тиждень, але при цьому враховувати інтенсивність тренувань: чим частіше виконуються вправи, тим менше повинна бути навантаження на м'язи; - Навантаження повинна бути рівномірно розподілена на кожну групу м'язів.
2
В кожній людині генетичний код зумовлює розмір всіх частин тіла і органів, тому не кожному дано зробити прес ідеально рівним. Але красиві м'язи у вигляді шести кубиків - це теж предмет гордості, яким похвастати може не кожен чоловік. Що ж стосується жіночої талії, то вона в будь-якому випадку від тренувань виграє, так як для краси жіночого животика достатньо відсутність на ньому жирових відкладень, а їх теж можна прибрати тільки за допомогою тренувань. Вправи, які можна виконувати, однакові і для чоловіків, і для жінок.
3
Для тренування верхньої групи м'язів живота виконують підйом тулуба при сильно зігнутих ногах.
4
Для того щоб качати нижню частину преса , потрібно піднімати випрямлені ноги з положення лежачи, а також тримати підняті під кутом ноги протягом декількох хвилин.
5
Для краси преса необхідно також розвивати косі м'язи. Робиться це за допомогою поворотів тулуба, а також за допомогою нахилів в сторону.
6
Вправ для формування преса досить немало. Але охопити їх повністю не зможе навіть професійний бодібілдер, тому є сенс зупинитися на основних видах. Підйом ніг може виконуватися в трьох основних положеннях: - В положенні лежачи; - в положенні лежачи на лаві, що знаходиться під нахилом; - В висячому положенні на перекладині.
7
Виконання вправ з підйому тулуба можна проводити за допомогою швейцарського м'яча: - Приподнимание торса на м'ячі; - Суміщення приподнимания торса на м'ячі з підняттям тяжкості; В цю ж групу входять вправи по скручуванню м'язів живота, коли в положенні лежачи на спині , спортсмен відриває від підлоги тільки плечі.
8
Згинання в сторону можна виконувати сидячи, поєднуючи їх при цьому з підніманням тяжкості. Можна виконувати приподнимание тулуба зі згинанням в положенні лежачи на похилій лаві. Ще один варіант: сидячи на підлозі, випрямити спину і повертатися по черзі в протилежні сторони з гантелями в руках.
9
Виконуючи весь комплекс вправ як мінімум два рази на тиждень, перших відчутних результатів можна добитися вже через 6-8 тижнів.